Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to, jak ktoś sugeruje, że u kogoś małe powodzenie wynika z tego że jest nudny lub nie ma się tych całych zainteresowań lub pasji xD
Raz na 50 kobiet poznanych w necie, trafiam na taką, co jest w rozmowę zaangażowana, i różnica jest ogromna.
Wystarczy że dziewczyna dosłownie napisze 2 zadania z szczerym zainteresowaniem lub jakimś pytaniem i od razu rozmowa nabiera takiego tempa, że mogę przez 2 godziny z taką pisać bez przerwy a co chwilę jest nowy ciekawy temat i obie strony są usatysfakcjonowane.
Ale co z tego jak większość to tępe sraki, których max możliwości w rozwój rozmowy to "Aha"."hehe","fajnie", z taką nie ma o czym rozmawiać choćbyś #!$%@? uprawiał 10 sportów i jeździł na zagraniczne wczasy co 3 godziny.
W większości przypadków, to nie tak, że jest się nudnym, tylko brak jakiegokolwiek zaangażowania dziewczyny przekreśla całą dalszą znajomość.
Tak jak nie ćwiczy się smalltalku rozmawiając z psem, tak nie ćwiczy się smalltalku z księżniczką dla której napisanie pełnego zdania to problem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #przemyslenia #zwiazki
  • 20
@DuzyKot: jeśli nie zaakceptuje cię z wyglądu to z miejsca nie masz szans i to nie jest ważne że byłeś 2 tyg temu w alpach na wspinaczce górskiej a potem pływałeś kajakiem czy siedzisz całymi dniami przed kompem. Z drugiej strony jeśli wygląd jest ok to pasja/zainteresowania dużo bardziej zwiększają zainteresowanie albo je obniżają jeżeli ich nie masz
@DuzyKot jak laska pisze "aha" "ok" itp. to znaczy, że jej za bardzo nie interesuje rozmowa i prawdopodobnie gada z 10 innymi facetami jednocześnie i odpisuje cokolwiek byle odpisać.

Takie które piszą coś więcej prawdopodobnie poświęcają Ci więcej uwagi i po prostu z Tobą rozmawiają zamiast coś tam odpisać byle było.

To niestety wynika z tego, że prawie każda dziewczyna jest bombardowana dziesiątkami wiadomościami, a te bardzo ładne - setkami. Jak by
@nika_blue: Ja w dużej mierze opieram się na czatruletkach, gdzie ci jedną osobę losuje i nie ma mowy żeby rozmawiać z kilkoma na raz, i wiesz co? Nudnych dziewczyn które się nie angażują też jest cholernie dużo ¯\_(ツ)_/¯
Co do kwestii urody, startowałem do dziewczyn, które uważały, że sobie z nich jaja robię bo według nich byłem kilka lig wyżej niż one same, i też było tak, że rozmowa się nie
@DuzyKot: a ja ze swojej strony powiem że ile razy robiłam tak jak piszesz - zaangażowana w rozmowe, interesująca się - tyle razy wszystko szło w #!$%@? bo wychodzi się na krindża.

Staram się być fair wobec facetów bo nie każę im pajacować wokół siebie i traktować ich jak drugiego człowieka ale najwyraźniej wychodzi to tak sobie XDDD więc się nie dziwcie że jest tyle lasek które odpowiadają zdawkowo, bo pewnie
@DuzyKot a to nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest xD No ale tam gadasz przez kamerkę czy piszesz? Bo jak tylko piszesz to też można w tym czasie bawić się telefonem, przeglądać memy czy scrolowac tindera.

Ale inna sprawa, że wiele ludzi jest po prostu nudnych. I facetów i dziewczyn. Ja to zawsze mam o czym gadać bo lubię poruszać różne tematy, ale miałam swojego czasu sporo nudnych randek gdzie goście
@PaulStanley: Nie ma co oczekiwać za wiele, wiem że faceci też tak robią, można trafić na wartościowe osoby, ale tyle trzeba na to poświęcić czasu że się zastanawiam czy jest sens...

@nika_blue: Są i takie z kamerkami i bez. Szansa na poznanie tam kogoś wartościowego jest mała, ale zastanawiam się po co takie osoby tam siedzą, skoro wiedzą że strona polega na rozmowie z drugą osobą, a większość lasek (facetów
@DuzyKot: Masz rację, bez zaangażowania dwóch stron ciężko cokolwiek zrobić. Ważne abyś zwrócił uwagę na to, że jednak kobiety są pod ostrzałem wiadomości od innych facetów. Poza tym w necie bardziej się patrzy na wygląd. Jak z wyglądu nie podpasujesz to nie masz na co liczyć, tym bardziej, że będziesz kolejnym który pisze. Moja dziewczyna mówi, że sie jej wydaje, że nie mam problemu z kobietami. Oczywiście słowo wydaje to słowo