Wpis z mikrobloga

Chcemy ''repatrianta nie imigranta'' w praktyce. W efekcie akcji pod hasłem znanym z marszu narodowców repatriant ma pękniętą czaszkę.

Toruńska policja poszukuje siedmiu mężczyzn, którzy w weekend w centrum miasta pobili pięciu obywateli Ukrainy, Rosji i Białorusi.

Według nieoficjalnych ustaleń PAP co najmniej jedna z zaatakowanych osób ma mieć pęknięte kości czaszki.

Nie mieli żadnych skrupułów, aby bić dziewczynę. Kolega, który jest Polakiem z repatriacji, ma pęknięcie kości czaszki, ale na szczęście nie jest to aż tak poważne. Zaatakowano nas pod hasłami "Polska dla Polaków"


klik

#neuropa #imigranci #4konserwy #bialorus #repatriacja
#ukraina
  • 8
i wiesz, że to ci sami co krzyczeli coś tam na marszu narodowców to potem pobili repatriantów.


@Nie-mam: Nieprawda. Nigdzie tego nie napisałem. wróciłem uwage na te sama hasła czemu nie da się zaprzeczyć.

Kłamliwe wnioski i urojenia. Idź siać zamęt do onetu pajacu.


@Cieplokrwisty: No to czekam na merytoryczna dyskusję. Ale sprawdziłem Twoje ostatnie wpisy. W wiekszości jedno dwa zdania z czego połowa to atak i inwektywy. Zabawne, że
@Nie-mam: @Cieplokrwisty: no tak, nie ma bezpośrednich dowodów, że sprawcy krzyczeli o repatriantach na Marszu Niepodległości.
Ale sami wierzycie w to co piszecie, czy po prostu bronicie sprawy, bo Wam burzy światopogląd? Nie musicie mi odpowiadać, możecie mnie oszukać, ale siebie nie oszukacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Painting-colors-in-the-dark: celna uwaga, ale wiadomix @szurszur musi zawsze #!$%@?ć Polakom.

A znając życie nikt nie jest bez winy, a wielu Polaków ze wschodu mocno tkwi w ruskim mirze. W żadnym wypadku nie jest to usprawiedliwienie chuligaństwa, ale szurszur za często wrzuca swoje "hehe" prześmwiewcze wrzutki.

A z drugiej strony. Ciekawe ilu ludzi ze statusem repatriantów to "śpiochy".
@januszniepije: To wytłumacz mi na czym polega celnośc tej uwagi bo nie bardzo rozumiem.
Dojeb... Polakom? Na tej zasadzie co krytyka poczynań PiS jest atakiem na Polske.
Chyba, że uważasz, że Polacy to ci którzy skandując ''Polska dla Polaków'' atakują tych, którzy mówią z innym jezykiem lub akcentem. No to wtedytak - im doje....
kiedy wpis o tym że Polacy robią marsze proLGBT i ci sami Polacy robią marsze antyLGBT?


@Painting-colors-in-the-dark: Hasła ''chcemy repatrianta nie emigranta'' oraz '' Polska dla Polaków'' były skandowane na marszu narodowców. Stąd moje ironiczne nawiazanie.
A ktoś krzyczacy to drugie ma z dużym prawdopodobieństwem poglady prawicowe.