Wpis z mikrobloga

NIEPOŻĄDANE ORAZ IRYTUJĄCE ZACHOWANIA W KINIE:

-wieczne kręcenie się: tacy ludzie nie umieją usiedzieć na dupie w kinie. To na papieroska, to na siusiu, to po tacosy (wszystko w srodku filmu)

-gadulstwo. Przyłażą pogadać do kina, za to powinna być kara śmierci.

-świecenie telefonami. Większość ludzi wie czym jest tryb nocny ale zawsze zdarzy się jakiś tępy #!$%@? który wali tym swoim gównem po oczach ile fabryka dała

-odbieranie telefonów. Miałem sytuację gdzie palant na seansie odebrał telefon i se gadał :D

-szelest. Szeleszczą paczkami czipsów, tacosów itd.

-kopanie w siedzenia przed sobą. Szczyt chamstwa. Zazwyczaj pieprzone gówniarze tak robią.

-zadzieranie gir na siedzenia przed sobą, no bo nikt tam nie siedzi to co mi tam nie?

Najbardziej bawią mnie ci co wychodzą w trakcie seansu. Rekordzistka, tępa dzida wyszła w czasie gdy Thanos zabił Gamorę, a wróciła gdy on już „pstryknął”. Gdy wróciła to słyszę gdy się głupio pyta: działo sie coś?

XD

#kino #patologiazmiasta #gownowpis
  • 4
@Necroman: Akceptuje prawie wszystko, ale jak ktoś kopie w mój fotel to po prostu bierze mnie #!$%@? (°° . Gadanie też mnie irytuje, ale najczęściej jak jest akcja w filmie to robi się cisza na sali.
@Necroman: wychodzenie z seansu ma chyba źródło w oglądaniu telewizji. W większości programów film jest przerywany kilkukrotnie więc widz jest nauczony że można sobie herbatę zrobić czy coś innego porobić w "międzyczasie" :(