Wpis z mikrobloga

Żyjemy w gorszych czasach niż żyli niewolnicy. Dawniej niewolnik za pracę dostawał dach nad głową, ubranie i jedzenie, a ponadto otrzymywał jeszcze 10% tego co wypracował. Gdy zachorował to pan go leczył, żeby znów był przydatny do pracy.
Dzisiaj?
Wielu ludzi tak jak ja zarabia 3k w Warszawie. Wynajem kawalerki = 2k, jedzenie = 1k i nie zostaje już na nic.
Nie stać mnie nawet na bilet ZTM i do pracy chodzę pieszo, mam godzinę drogi w 1 stronę. Wczoraj padał mocno deszcz i zamokły mi całe stopy, bo chodzę w chińskich trampkach za 30 zł.
Brawo PIS!
#przegryw #konfederacja #pis #lewactwo #bieda #ekonomia #warszawa #polska
  • 71
  • Odpowiedz
@D____d: pzoa tym obczaj, że sam udowadniasz tym wpisem, że żeby w Polsce żyć na normalnym ludzkim poziomie to trzeba być poradni. Tymczasem w normalnych krajach poradni żyją na bogatości. Ha tfu na mentalność niewolniczą.
  • Odpowiedz
@D____d: 80 zł?! skąd wezmę? Nie rozumiesz, że gdybym nie był okradany prezz mafię socjalistów PISowskich to miałbym o 500 zł niższe podatki i stać wtedy by mnie było na buty i tramwaj?
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: XDDDDDDDDDDDDDDDD

Gdyby nie podatki to za bilet nie płaciłbyś 80zł, tylko jakieś 500zł. Nie mówiąc już o innych rzeczach, jak opłata za użytkowanie ulic, chodników itp, ale żyj dalej w mokrym kucowskim śnie :D
  • Odpowiedz