Wpis z mikrobloga

Film Major pt "Major bardzo przeprasza za zachowanie monńće" 10/02

Zaczyna swoje przeprosiny, że źle odebrał przyjazd Moniki i Bartka. Mówi że nie ma niczego do Bartka, że może z nim pogadać albo umówić się z nim na obiad. Wspomina jak wtedy była ubrana, "aż sam się głupio poczułem". Przeprasza i dziękuje za wsparcie, że mu pomogła ale poczuł się odrzucony. Wspomina znów o serniku, myślał że kupi więcej bo chciał poczęstować kogoś w ośrodku i poczuł się głupio przez to. Zapłacił 550 złotych za ZUS. Rozmawiał ze Sławkiem o całej sytuacji. Ma lekkie pretensje że ona pomogła a teraz odrzuca bo "on powiedział tylko" a ona przyjeżdża "pokazywać się" i do "nerw doprowadzać" a on teraz mówi spokojnie. Zaczyna swoje "ja to zamknę, nie będę nagrywać" przez jej zachowanie. Znów że poczuł się odsunięty, że jeśli nie chce mieć z nim kontaktu więcej to niech zadzwoni i pogadają. Przykro mu że tak się stało, że w jakiś sposób ją uraził i się tak zachował, ma pretensje że przyjechała drugi raz z dokumentami za samochód. Dostał pozwolenie aby robić lajty i więcej filmów ale nie wie czy będzie robić bo "chyba tak to się skończy, moja kariera i wszystko się skończy".
#kononowicz #kononowicztldr #suchodolski #patostreamy
  • 10