Wpis z mikrobloga

To pewnie nie jest problem dla większości z was ale ostatnimi czasy czuje się coraz gożej. Mam wrażenie że poza nauką i bezcelowym siedzeniu w internecie, nic nie robię. Cały czas siedzę w domu i się marnuje. Nie wiem czy społeczeństwo mnie izoluje czy ja sam siebie mimowolnie. Parę miesiecy temu zaczołem powoli wycofywać się z publicznych portali. Po usuwałem pare kont usunołem profilówki. Nikogo nie interesuje nikt do mnie nie napisze pierwszy. Jestem bo jestem ale jakoś tak nie ma to znaczenia w szkole (liceum) zawsze ktoś zbije pionę miło jest super ale tak to nic wiecej. Każdy należy już do hermetycznej grupki do której nikogo się nie wpuszcza. A ja poza tym wszystkim trochę to przykre. O kontaktach z dziewczynami nie wspominając nigdy nie były dobre i już z nich zrezygnowałem ale czasami mnie dopada taka myś że jednak kogoś bliskiego brakuje. Ehh takie niby nic nie znaczące wypociny a jednak cieżko mi jest i chciałem się z kimś tym podzielić. Celowo nie używam słowa przegryw bo wiem że wielu z was ma o wiele gożej i takie porównanie mogło by niektórych urazić w każdym razie narazie nic sie nie zmieni pozdrawiam ciepło z rodzinką #przegryw #szkola #smuteczek
  • 15
@Hot-North nie powiem nic nowego, że duży wpływ ma tu kultura masowa. Wydaje mi się że jednym z problemów jaki ona wywoluje jest nasze pożadanie naj....., bycie najlepszym, najmądrzejszym, najprzystojniejszym, chcemy być jak najlepsi. Chłonąc tą kulturę inspirujemy się tak niesamowitymi historiami, postaciami ktore sa tak cudowne w tym wszystkim zapominamy o drobnostkach ktore mają duże znaczenie w ostatecznym rozrachunku. Bo na przykladzie chęci integracji ze społeczeństwem, chęci nawiazania bliższych relacji gdy
@Hot-North Pozostaje tylko pogodzenie się z faktem, że musisz zacząć cieszyć się życiem sam. Ja byłam w podobnej sytuacji - stagnacja. Nagle z tej beznadziejności zaczęłam robić 10 tys. kroków dziennie z towarzystwem jakiegoś audiobooka. Deszcz, wichura tym lepiej. Lepsze wrażenia niż oglądanie szaro-burego obrazu za oknem. Zmienisz podejście do świata. Stawiaj na siebie Mirku! To też może dawać satysfakcję