Wpis z mikrobloga

#!$%@? przecież uniwersum teraz to jakieś żenujące gówno, a nie coś ciekawego. Jedyny ostatni, którego można było słuchać to był Paweł, ale cymbały musiały jego też straszyć i teraz nie ma nikogo tam. Po co w ogóle kogoś z filmików doprowadzacie do tego, aby się bał otworzyć kamerę i nigdy już nagrywał? Nawet poza uniwersum i za każdym razem tak było. Jak miał ktokolwiek powyżej 1000 osób na streamie to zaraz dla niektórych trzeba było na wykopach czytać pierdoły, że ktoś go stalkuje i dzwoni na służby, żeby zrobić mu problemy, bo hehe mati patrz jaka beka - teraz się musi tłumaczyć, że to nie on dzwonił na straż pożarną (na przykład Magical). Polski Youtube to szambo, ale w 99% to wina widzów, których najwidoczniej bawi to, gdy jest jeszcze gorzej.
A teraz nie mam kogo oglądać i jedyne co mogę, to odpalić jakiś film dokumentalny. Dziękuję frajerom, którzy mimo młodego wieku już od dawna zachowują się jak Marian Paździoch albo inni ormowcy i straszą po kolei każdego jakimiś sądami albo telefonami na służby. #!$%@? z wami!

edit: teraz jeszcze włączyłem Michała Pola i okazuje się, że to polactwo nie jest tylko na youtube, ale nawet w piłce nożnej. Jak widać dla polaczków po co ratować cokolwiek w żenującej polskiej lidze i ratować klub z Warszawy z historią skoro jest już głupia Legła. Patrz Polonia i hejt na inwestorów próbujących ratować ten klub.

#szkolna17 #kononowicz #patostreamy #youtube #gimbaza #mexicano #warszawa #michalpol #polacyrobacy
b.....u - #!$%@? przecież uniwersum teraz to jakieś żenujące gówno, a nie coś ciekawe...
  • 16
  • Odpowiedz
@Toniepodawaj: No, ale może ktoś taki styl lubiał? Ja lubiłem oglądać jak jedzie, a nie specjalnie się czegoś dowiedzieć. I 1000 osób widocznie też uważało, że jest tam coś ciekawego skoro oglądali, co nie? Jakoś subskrybcje mu tylko rosły, a nie spadały.
  • Odpowiedz
@czlowiek_katapulta: Wątpie. Teraz to może być na serio odcięcie się, bo z tego co gdzieś tutaj czytałem to dodzwonił się ktoś do jego żony i ten na pewno się przestraszył, że może ucierpieć na tym youtube jego rodzina, więc od razu poszedł do komputera i usunął konto.
  • Odpowiedz
@bubukuku: czlowieku universum to przygody grubego donosiciela obiboka, menela lojacego zubry, alkocpuna z wypalonym mozdzkiem i bezdomnego łosia ktory nigdy nie trzezwieje.. od wczoraj to sledzisz ze oczekujesz contentu i ludzi na poziomie?
  • Odpowiedz
@Toniepodawaj: Przecież ja w ogóle o tym nie pisałem. Odpowiedz na temat, a nie mi coś przekręcasz. Chyba, że masz aż tak wielkie problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
Więc skoro już to poruszyłeś, to może sam mi odpowiedź jaki teraz masz content na szkolnej? Kiedy Knur cokolwiek nagra u siebie na kanale? Nie nagra, bo ktoś go nastraszył, żeby nie otwierać laptopa nawet. Major wywieziony gdzieś i musi siedzieć jak w
  • Odpowiedz
@bubukuku: toz ci odpisalemna temat. To wszystko fiksja i ludzie to sledza dla beki a nie by sluchac pierdow wasacza o swarzedzach. Gosc obracal sie wsrod roznych patostreamerow gdzie jest najwieksze stezenie patologii, kontrowersji a co za tym idzie roznych trolli wysylajacych paczki z gownem i nagle zdziwiony “fala hejtu”.
  • Odpowiedz
@Toniepodawaj: Ale ty tłumaczysz ludzi, którzy "dla beki" straszą wszystkich po kolei i dzięki temu zamieniają całe uniwersum w nudne gówno. Właśnie oni zastraszeni już nigdy nie zrobią inby na Szkolnej. Nigdy widzów już tam nie będzie. Paczka z gównem była właśnie śmieszna, a zwłaszcza filmiki na uniwersum dzięki niej. A ten nudny i żenujący szajs typu hehe stalkujemy ich i straszymy prokuratorem już nie jest zabawny.
  • Odpowiedz
@bubukuku: nie dopuscic do majora? Niby jak? Nawet teraz jakby chciala to dalej major bedzie jej służył malo tego jakby chciała to i srawka by odsunela, kazda kobieta miala by wladze nad tym debilem
  • Odpowiedz
@bubukuku: kolego rozmawiasz z debilami z wykopu. Wejdź na tag #bonzo i popatrz na imbecylu w całej okazałości.
Pisza pisma donosy podkladaj świnie Tigerowi podszywaja się pod niego by mu narobić konsekwencji prawnych zastraszaja go podjeżdża ja mu pod dom. A potem płacz na wykopie czemu Tiger nic nie nagrywa czemu się boi. To samo tutaj. To robią gówna ludzkie byś poznał kto to siedzi po drugiej stronie ekranu kim jest
  • Odpowiedz