Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olgucha: masz 35 lat, więc skoro nie studiowałaś to jakieś 15 lat doświadczenia w pracy za Tobą. Czego nauczyłaś się w pierwszym półroczu na studiach co pomogło Ci w pracy, a czego wcześniej nie dowiedziałaś się zdobywając komercyjne doświadczenie? Pytam najzupełniej serio jako 31 latek bez studiów za to z 13 letnim doświadczeniem w branży.
@resuf: i trochę praca mi pomaga w ogarnięciu niektórych przedmiotów i w drugą stronę - rozwiązywanie trudnych sytuacji, konfliktów a tematyka przewinęła się już na trzech przedmiotach. Nie dostrzegałam symptomów, że może pojawić się konflikt a jakieś mądre głowy już to opisały ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wydaje mi się, że dużo zależy od podejścia - ja oprócz tzw. papierka chce się czegoś przydatnego nauczyć
@korpoRator: nas ćwiczą w pisaniu, projekty, projekciki, eseje! itp, bo przecież będziemy pisać pracę dyplomową więc może to czołganie na początku da jakieś efekty ;) powodzenia w pisaniu!
@olgucha: Zajebiscie. Nigdy nie jest za pozno.
Ja na drugie studia tez poszedlem dopiero jak juz pracowalem w danej branzy. Prawko zrobilem w wieku 27 lat (pozdrawiam @hellyea ), a nauczyc sie plywac dopiero majac 29 w USA, bo mielismy akurat przydomowy basen.
Takze tego :D