Wpis z mikrobloga

  • 0
Kiedyś były jeszcze od gotowania, zmywania, sprzątania, ale odkąd można sobie kupić termomiksa, zmywarkę i rumbę, różowe mają nam do zaoferowania tylko jedno.


@Roja nie, to wy tylko jednego chcecie.
  • 8
Ja bardzo bym chciał, żeby z różową dało się podyskutować jak z kolegą z pracy, ale wy nie macie takich zainteresowań, nie obchodzi was np. historia, ale aktualne promocje w avonie. Nie jesteście dla nas intelektualnymi partnerkami.


@Roja sami latacie z wywieszonym językiem za najatrakcyjniejszymi fizycznie kobietami, a potem jęczycie, że nic więcej się z nimi nie da porobić. Jak kiedyś robiłam ankietę to któryś wykopek napisał, że po co mu inteligentna
  • 1
Mnie się najbardziej podobają szare myszki. Najważniejsza jest dla mnie figura, a zgrabna może być prawie każda. To wy macie wypaczone przez social media postrzeganie siebie samych i potencjalnych partnerów.


@Roja czyli kobieta 7/10 w lekkim makijażu jak na tagu szaramyszkadlaanonka xd Liczy się figura czyli wybierzesz kobietę bez wiedzy historycznej z sexi ciałem zamiast takiej, która coś wie o historii, ale ma kilka kilo za dużo.
  • 1
Oczywiście, że wybiorę samicę z lepszymi genami, nie wypasioną historyczkę. Tak samo jak ty spluniesz na chudego zakolaka w skodzie. XD


@Roja no to nie narzekaj.
Mój niebieski ma Skodę xd

Chodzą tak bo są podatne na społeczne konwenanse, w tym przypadku modę. Kiedyś wśród kobiet była moda na chodzenie w gumowcach mimo że deszcz nie padał.


@damianooo8 akurat buty emu i tuniki nie są teraz modne. Podałam przykłady elementów garderoby uważanych
@WielkiNos: no załóżmy, że to prawda. Ewolucyjnie ludzie łączą się w pary, gdzie to samiczka była ta ładniejszą, starającą sie oczarować płcią. Oczywiście możemy przyjąć, że powstał inny model czyli to faceci będą musieli tokować, żeby pokryć samicę. Wtedy zaprzeczamy milionom lat ewolucji i musi się wykształcić nowe mechanizmy albo przyjdzie tej grupie społecznej wymrzeć. Ponieważ w części mniej rozwiniętej cześci świata obecny model ma sie dobrze to raczej ona będzie