Wpis z mikrobloga

@Norev: no Linette jak to Linette, podejrzewam, że #!$%@? forma od początku roku trwa, ale wystarczyło by wymęczyć cienką Larsson. A Iga podobno trafiła na mecz życia 21-latki, przynajmniej tak pisali z Luksemburga.

Najważniejsze, że nie #!$%@?, bo byłby nieco wstyd.

Zobacz co się dzieje w kwalach, to Polki ze swoimi problemami to nic :D Osaka wczoraj, dziś Bencic przegrały teoretycznie wygrane mecze na papierze ( ͡° ͜ʖ ͡
@gram_w_mahjonga co się dzieje z tą Osaka, najpierw oddaje mecz z Gauff, wczoraj tylko 3 gemy ugrywa na Sorribes Tormo, dzisiaj wycofała się z meczu z Suarez Navarro.
Bencic oklep z Kontaveit do 1 gema i teraz przegrywa z Fernandez której kompletnie nie kojarze.
@kery2004: Teoretycznie Ukraina najsilniejsza, zaraz po nich Estonia oraz Włochy (bio Giorgi, ale oprócz Kamili nikogo tam nie ma). Reszta do ogrania, przynajmniej na papierze.

Cytuję: Jeśli za dwa miesiące wygrają jeszcze jedno spotkanie, otrzymają przepustkę do meczów kwalifikacyjnych (luty 2021). To ich zwycięzcy wezmą udział w imprezie dla elity (kwiecień 2021).
@kery2004: No, #!$%@? to grubo, ale weszła nowa reforma i w elicie ma teraz grać więcej drużyn, stąd takie zamotanie. Myślę, że najgorzej jak wylosujemy Ukrainę. Z Estonią i Włoszkami można jeszcze wyciągnąć w deblu jakby co.

@Norev: Nie wiem, ale będę szukać odpowiedzi, bo dość nietypowe to.
@kery2004: o widzisz, jeszcze jedno: te, co poodpadały teraz z kwali to też będą walczyć jeszcze o baraże, więc tych drużyn będzie sporo więcej. Przestaje być więc tak kolorowo.

edit, już nie ogarniam, poczekam aż gdzieś ktoś ustabilizuje to info i wkleję najwyżej w nowym poście...
@Norev: @gram_w_mahjonga: Osaka to nie potrzebnie zmieniała trenera. Zwycięskiego składu się nie zmienia. ;) Jakoś wtedy się chyba posypała. Przecież z Gauff na AO nic nie grała, sama ze sobą przegrała ten mecz...
Mam nadzieję, że u niej nie będzie jak u Ivanovic...

Na szczęście Mugu zmądrzała i pozbyła się Sumyka... Bo tam w tej współpracy też było podobnie jak u Serbki.