Wpis z mikrobloga

Spotykam się od całkiem niedawna z 18 latką. Sam mam lat 26.

Zapewne wywołam ból dupy u części różowych, ale niech mi ktoś #!$%@? powie, że dziewczyny w moim wieku są lepsze, to go wyśmieję XD Z tą młodą pięknością czuję się jakbym jeszcze raz przeżywał szczenięce lata. Jest spontaniczna, wesoła, energiczna, do tego wciąż dziecięco naiwna i ufna.
Zadziwia mnie to jak się słucha i jak wierzy w każde moje słowo. Do tego jestem jej pierwszym chłopakiem ze wszystkimi tego plusami, if you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spotykałem się z dziewczynami w okolicach swojego wieku i to nigdy nie było to. W większości były bardzo wyrachowane, za poważne, po prostu nudne. Często już zaniedbane. Sponiewierane psychicznie po poprzednich związkach. Za to z wymaganiami jakby latek i urody im nie ubywało.

Nic dziwnego, że tylu mężczyzn woli młodsze partnerki (nie wszyscy ofc). Są po prostu pod każdym względem lepsze.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wygryw
  • 41
  • Odpowiedz
  • 1
@MsChokesondick: Filmik na jutubie sobie odpal ¯_(ツ)_/¯

A fakt faktem, że ta dyskusja była skrajnie głupia. Pełna projekcji obu stron, bo tak naprawdę gówno o sobie wiemy. Tylko tyle, że zapewne razem przejawiamy jakieś skłonności masochistyczne, aby mieć na tym #!$%@? portalu konta.
Trzymaj się i miłego mirkowania, już bez przekąsu.
  • Odpowiedz