Wpis z mikrobloga

Spotykam się od całkiem niedawna z 18 latką. Sam mam lat 26.

Zapewne wywołam ból dupy u części różowych, ale niech mi ktoś #!$%@? powie, że dziewczyny w moim wieku są lepsze, to go wyśmieję XD Z tą młodą pięknością czuję się jakbym jeszcze raz przeżywał szczenięce lata. Jest spontaniczna, wesoła, energiczna, do tego wciąż dziecięco naiwna i ufna.
Zadziwia mnie to jak się słucha i jak wierzy w każde moje słowo. Do tego jestem jej pierwszym chłopakiem ze wszystkimi tego plusami, if you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spotykałem się z dziewczynami w okolicach swojego wieku i to nigdy nie było to. W większości były bardzo wyrachowane, za poważne, po prostu nudne. Często już zaniedbane. Sponiewierane psychicznie po poprzednich związkach. Za to z wymaganiami jakby latek i urody im nie ubywało.

Nic dziwnego, że tylu mężczyzn woli młodsze partnerki (nie wszyscy ofc). Są po prostu pod każdym względem lepsze.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wygryw
  • 41
@MsChokesondick:
Właśnie po to był ten wpis. Przytoczenie obecnego etapu mojego życia, aby sprowokować takie jak Ty, gdyż leżę i nie mogę zasnąć, po zajebistym dniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem, że uda się lepiej, no ale cóż. Zawsze coś i zawsze jakieś zajęcie, kosztem cudzych nerwów XD

Znamiennym jest to, że właśnie ból dupy i ataki personalne otrzymuję tylko od lasek. Oczywiście starszych XD W realnym
@pokustnik: młodsze laski lubią starszych, szczególnie te wychowywane bez ojca lub z ojcem patusem. Brakuje im ojcowskiej miłości oraz męskości, często to łączą jako kompromis starszy facet-partner. Od swojej 18stki słyszałem że spotykała się z 33 latkiem w wieku 16 lat jako partnerka, to był dopiero szok.
Trzymaj się swojej, jest młodsza i będzie atrakcyjna jeszcze przez wieele lat, nie będzie Cię korciło na zmianę modelu. No i masz parę lat
@agaja: Bo wiele różowych przewinęło się przez moje życie. Mniejsza część jako partnerki i większa jako przyjaciółki/koleżanki. Znam Was i wiem jak na takie coś reagujecie.
Alergicznie i agresywnie jak Mirabela powyżej.
@agaja: Napisałem wyżej. To proste zdanie powoduje chęć udowodnienia, że tak ,,nie jest” u osób, które ból dupy czują. Czym jeszcze bardziej ukazują swoje święte oburzenie.

Masz oczywiście rację, że płeć nie definiuje całości myślenia. Ba, nawet różnice statystyczne pomiędzy płciami są mniejsze niż te wewnątrz płci.
Powinienem raczej napisać ,,jak na takie coś zareaguje część z Was”.
Powinienem raczej napisać ,,jak na takie coś zareaguje część z Was”


@pokustnik: No i tu jest sensowne.
Ale po prostu ciekawi mnie skad taka pewnisc, że to co robi obca osoba kogoś będzie tak irytować.
Chyba nie rozumiem po prostu niektórych ludzi :p
@agaja: Stąd, że niektórzy lubią #!$%@?ć się w życie innych i wkładać w to dodatkowo wiele emocji.

Ponadto, gdy ktoś czuje się czyimś zachowaniem/komentarzem personalnie dotknięty/zaatakowany, to tylko wzmaga to chęć obrony.
Wiedziałem, że ona wystąpi, gdyż określiłem starsze różowe mianem gorszych niż młodsze.

A jak mi się nudzi, to lubię sobie atencjuszowsko wywoływać ból dupy. Przy czym nie nazwałbym się trollem, gdyż nie kłamię ;)
pokustnik - @agaja: Stąd, że niektórzy lubią #!$%@?ć się w życie innych i wkładać w t...

źródło: comment_1581153819ZWjk2ez4YWihd3MplPdwJI.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokustnik: Bylem tez z takim mlodym.modelem wszystko super bylo poszla na studia i coraz gorzej. Takze korzystaj ale licz ze na studiach odbije wiec nawet nie mysl o dalszej przyszlosci.
Sporej czesci lasek od pojscia na studia do 23/4 lat odbija na maksa. Dopiero po tym okresie szumu mozna myslec nad czyms powazniejszym.
Ponadto, gdy ktoś czuje się czyimś zachowaniem/komentarzem personalnie dotknięty/zaatakowany,


@pokustnik: bardziej Chodzi mi właśnie o Przyczynę tego w przypadku sytuacji, że jakis gość spotyka się z młodsza panną.
Spotykasz się - Twój biznes. I czemu ma to kogoś denerwować :p
@pokustnik: "Nie pomyślisz jednak w tej swojej ograniczonej główce, że typowi może pasować życie lekkoducha i ruchanie młodych dup. "

Nie kumasz. On tych dup nie rucha. On nie jest już interesujący nawet dla lasek z początku studiów, on dobił do swojego sufitu w wieku 25 i mimo zbliżania się do 40 więcej nie jest w stanie z siebie wycisnąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a to o