Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki. Pewnie jak większość postów tutaj, mój będzie tyczył się #rozowepaski . Generalnie spotykam się z laska która naprawdę lubię, mamy wiele wspólnych cech i mamy tematy do rozmowy. Jest fajnie ale nie idealnie... Podczas naszych spotkań czuć napięcie, każdy stara się wypaść idealnie i mam wrażenie że do końca sobą nie jesteśmy tylko gramy nawzajem udając kogoś innego. Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest tak że gramy CAŁKOWICIE kogoś innego, rozmawiamy na swoje tematy ale w sposób inny niż standardowy, na pewno nie w taki sposób jak z osobami z bliskiego otoczenia tylko że tak powiem "oficjalnie". Wszystko jest super prócz tej "oficjalności" chciałbym to na tych randkach wyłączyć bo znajomość idzie w bardzo dobra stronę prócz dystansu między nami i oficjalnej atmosfery a nie takiej bliższej. Ma ktoś tipy jak rozluźnić napięta atmosfere? Wiem że można alkoholem i to działa ale chyba nie chodzi o to abym na każdej randce szedł z laska pić, to się mija z celem. No i jakby ktoś miał rady jak zbliżyć się do dziewczyny zakładając że narazie jestem przyjacielem do kogoś więcej to też nie pogardzę. Mam z tym wielkie problemy a wiem że okazja na fajna znajomość może w końcu przepaść (,) narazie się spotkamy, lubimy się bardzo ale trzymamy oficjalny dystans i przyjacielska relacje nie idąc w stronę "czegoś więcej". Proszę o pomoc i z góry dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytaniedoeksperta #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #relacje #kiciochpyta #podrywajzwykopem #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj jej buzi w policzek.
Jak jej się spodoba to potem sprobuj coś podziałać w usta( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja na pozegnaniu po przytuleniu chcialem dac rozowej buzi wlasnie w policzek a okazało się, ze sama chciała się lizac xD
Więc to moze zadziałac