Wpis z mikrobloga

Miesiąc za mną.
Praca na magazynie jest spoko- najlepsza jaką miałam do tej pory. Pracuję na razie na głównie na jednej zmianie 5:00-13:45. Generalnie pracuję jakieś 3h dziennie, a resztę dnia spędzam na zbieraniu i wyrzucaniu pustych kartonów i chowaniem się na końcu magazynu za zgodą kierownika xD wcześniej byłam tydzień na pakowaniu zamówień online- trzeba było się trochę poruszać, ale dzień mijał błyskawicznie. Wypłaty mam w granicach 320-450€ tygodniowo mieszkając jeszcze na służbowym także naprawdę nie narzekam.

Za trzy tygodnie przyjeżdża do mnie mój niebieski i spróbujemy sobie tutaj ułożyć życie, bo nie mamy zamiaru na razie wracać do Polski.

Będę wdzięczna za słowa wsparcia, bo przedwczoraj miałam lekki kryzysik i sobie popłakałam w nocy, ale ulżyło mi i teraz czuje się dużo lepiej. Niebieski przywiezie mi więcej moich leków uspokajających.

A teraz wracam do kolorowania kolorowanek :)

#szpejuwholandii <- mój tag, na którym sobie piszę o mieszkaniu w Niderlandach.

#holandia #emigracja #niderlandy #pracbaza
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@Szpeju dzielna z Ciebie dziewczyna, jak będziesz potrzebowała jakiejś porady odnośnie życia tutaj, działania agencji czy namiarów na jakieś instytucje które pomagają Polakom w potrzebie to pisz, może będę mógł coś doradzić. Pzdr
  • Odpowiedz
@Szpeju

Jako podróżnik, mieszkaniec, znawca tego "kolorowego" kraju, a zarazem obserwator rynku, społeczeństwa Mam dla Was radę.

Nadchodzą "ciężkie" czasy, zbliża się lekka załamka na rynku pracy, mieszkań i kredytów.
By ułożyć sobie tutaj
  • Odpowiedz
@Szpeju Bardzo się cieszę, że Ci się udało i twój niebieski też ucieka razem z Tobą z tego syfiastego kraju. Życzę szczęścia i oby wam się życie ułożyło jak najlepiej poza granicami naszego #!$%@? kraju ((oo))
  • Odpowiedz