Wpis z mikrobloga

  • 3
@pcela Czyli jeśli ktoś jedzie pare godzin i zgłodniał to ma się męczyć z burczeniem i bólem brzucha bo to kwestia wychowania XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saves:
Pisałem w pierwszym poście, że nie mam nic przeciwko jedzeniu. Wystarczą kanapki, które nie wydzielają intensywnego zapachu.
  • Odpowiedz
  • 1
@pcela wiadomo, ale co jeśli ten ktoś na szybko kupił ją na dworcu i nie wiedział że ma sos czosnkowy a jedzie pare godzin głodny? Czasem wypada się postawić w czyjejś sytuacji. Ode mnie na tyle. Miłego dnia! :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saves:
To też bym zrozumiał. Poza tym, czuć było świeżym czosnkiem (i to świeżo krojonym), a nie sosem. Trochę już wywietrzało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pcela: ja zawsze kisnę z grubasów którzy na trasie 1,5 h po 5 minutach #!$%@?ą prowiant, bo przecież nie wytrzymają, gorsi są ci walący browary w busach a potem błaganie żeby pan kierowca się zatrzymał na siku...
  • Odpowiedz
@pcela: kilka godzin temu wróciłem z łodzi. flixbus z warszawy. godzina opóźnienia na wejściu, w środku wycieczka nastolatek jako głos wzmacniający britney spears z telefonu (ku uciesze reszty pasażerów), a rząd za mną zajadał pastę jajeczną.
  • Odpowiedz