Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie jaki jest sens podawania sobie ręki na przykład w pracy każdego dnia z tymi samymi osobami? Przecież nie macie pojęcia czy ta osoba nie była przed chwilą w kiblu albo nie waliła w domu niemca po kasku bez mycia później tych rąk. Co, nie wystarczy po prostu cześć - cześć tylko trzeba przekazywać sobie uścisk dłoni bo kultura czy o #!$%@? chodzi? Co to w ogóle za tradycja jest niehigieniczna. A mirki co myślą?

#zalesie #kiciochpyta #wirus #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Gordoniasty - Weźcie mi wytłumaczcie jaki jest sens podawania sobie ręki na przykład ...

źródło: comment_1580996400XZ9IDnuywuUE6t0d2ieASr.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: u mnie na studiach też jest zawsze to podawanie sobie ręki przychodzisz pod sale gdzie masz zajęcia stoi 10 osób i się #!$%@? wszyscy witają macając po tych rękach. Rozumiem jeszcze jak spotykasz się z jedną osobą, jesteś z nią umówiony na spotkanie jakieś oficjalne i podajesz rękę, ale #!$%@? witanie sie z 10 osobami przez podanie ręki to jest tak głupi zwyczaj że ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Positano1: taki zwyczaj wiesniakow ktorzy chca zaistniec. Zgodnie z etykieta jezeli jest powyzej 3 osob to nie wypada sie pchac w afisz i zawracac kazdemu dupy tym ze Ty chcesz kazdemy reke podac.
Nalezy sie przywitac wszystkich slownie jednym czesc.

U mnie na open spejcie byl taki dyrektor, ktory 300 osob obchodzil. TO dopiero byl pajac.
  • Odpowiedz
Co to w ogóle za tradycja jest niehigieniczna


@Gordoniasty:
Ja myślę, że ogólnie nie ma obowiązku podawania ręki komukolwiek i nie musisz tego robić. Musisz tylko mieć trochę odwagi i mu to powiedzieć w twarz a nie #!$%@?ć wysrywy na mirko, bo to w niczym nigdy jeszcze nikomu nie pomogło xD.
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: gdzieś coś kiedyś czytałem, że to się wzięło z dawnych czasów kiedy podawano sobie rękę by pokazać, że nie ma się w niej broni, dlatego też kobietom reki się nie podawało kiedyś bo nie było takiej potrzeby. ile w tym prawdy nie wiem. co do higieny to zapewne za klamkę tez nie chwytasz czy jak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Positano1: pomyśl sobie teraz że pracujesz fizycznie, ubrałes rękawiczki żeby się nie #!$%@?ć, ale co chwilę ja ściągasz bo ktoś kompletnie obcy przechodzi i uznał że warto podać ci rękę xD
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: to to tam #!$%@?. dochodzisz do grupy, rzucasz "cześć wszystkim" i jakaś tępa pała wystawia rękę i teraz #!$%@?, trzeba już ze wszystkimi bo inaczej się rzucają "a mi ręki nie podasz??" xDDD
  • Odpowiedz