Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytania:
1) chciałem dodać nowego pokestopa, którego nie ma w grze pokemongo ale z ciekawości odpaliłem ingressa i się okazuje że już taki portal istnieje ale na granicy komórki s17 i widocznie załapało go do tej komórki gdzie już istnieje pokestop :/ czy dodając tego wayspota w pokemongo to w wayfarer wyskoczy ten portal w propozycjach do zgłoszenia duplikatu ? czy jednak w wayfarer są tylko te stopy które są tylko w pokemongo ?

2) dodałem nowego pokestopa ale niestety pomyliłem się o parę metrów i wstawiłem go w komórce gdzie znajduje się już stop, ktoś z ingressa może go tylko przesunąć ?

#pokemongo #wayfarer #ingress
  • 14
  • Odpowiedz
@JohnMarkII: czyli lipa, bo jako gracz pogo nie mam teoretycznie pojęcia, że dana tablica już została zgłoszona i istnieje ale tylko jako portal w ingressie :/ tylko dlatego że zabrakło metra
  • Odpowiedz
@ciek_pol: Nie wiem jak u innych, ale u mnie od dłuższego czasu da się zmieniać lokalizację gymów/pokestopów w Pokemon Go (nawet dziś przesuwałem). Mam 40 poziom rzecz jasna. Spróbuj, bo może u wszystkich się już da. Trzeba być w zasięgu stopa, oraz kliknąć te strzałeczkę w prawym górnym rogu. Powinna ona przenieść do szczegółów danego stopa (większe zdjęcie oraz cały opis). Znów w prawym rogu masz trzy kropki ustawione pionowo. Po
  • Odpowiedz
@ciek_pol: Po prostu przesuń ten istniejący w lewo (skoro to dworzec to zajmuje większy obszar, więc nie będzie chyba w tym nic złego) do nowej komórki. Jeden z pozostałych portali zamieni się w stopa i wtedy go będziesz mógł przesunąć do komórki obok. Wtedy będziesz miał trzy stopy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz