Wpis z mikrobloga

Ci ktorzy biora sie za 14/15tki to przewaznie najwieksi stulejarze ktorych najwiekszym osiagnieciem jest stary passat pozyczony od starego.


@spidero: ok, czyli inaczej rozumiemy pojęcie stulejarza
stuleja w moim rozumieniu to total przegryw którego żadna kijem nie chce dotknąć, którego p---s nie widział waginy tak długo że już zarósł

Ty opisujesz taką lekką patolę ale z pewnościa siebie wynikającą z bezrefleksyjności.
  • Odpowiedz
@zyxen: ale Ty w ogóle mylisz tematy. To co jest na memie to typowa sytuacja jak 16 letnie laski z dobrych domów łaszą się do 19-20 letnich patusow z osiedla, a Ty piszesz o 40 letnich gościach ruchajacych nastolatki. To dwa różne światy.
  • Odpowiedz
@Ld93: Nie skupiłeś się na czytaniu moich wpisów, ja twierdzę, że takie sytuację są spaczeniem preferencji seksualnych, dając na przykład syndromy - daddy issues, choco-fever etc. Podpinam całość, jako patologiczne przejawy.
  • Odpowiedz
nazywajmy rzeczy po imieniu, pedofile XD.


@zyxen: Skoro się upierasz przy nazywaniu rzeczy po imieniu, to polecam zaznajomić się z definicją podstawowych słów języka polskiego, gdyż p-------a niema nic wspólnego z uprawianiem seksu z piętnastolatkami.
  • Odpowiedz
@zyxen: A te informacje masz skąd? Zamiast się wysilać i mnie oświecać, mógłbyś się zastosować do dobrej rady, skorzystać z wikipedii i wtedy byś zrozumiał, że pleciesz głupoty. Te trzy terminy są terminami odrębnymi, dotyczą dzieci w różnym wieku i co najwyżej mogą się lekko ze sobą nakładać w poszczególnych latach. P-------a tyczy się tylko i wyłącznie dzieci przed pokwitaniem, następnie jest hebefilia do mniej więcej 15 roku zycia i
  • Odpowiedz
@Dorogon: No tak, właśnie to samo napisałem, jedyne gdzie możesz mieć zastrzeżenie, to fakt, że napisałem "te schorzenia wchodzą w ogóle postrzeganie pedofili" zamiast tego ostatniego powinno być parafili. Niemniej tak, potwierdzasz, że to wszystko są schorzenia, i tak - potwierdzasz, że to patologia, dziękuje.
  • Odpowiedz
@zyxen: Dokładnie czytam, tylko wyobraź sobie, że ktoś się może z Tobą nie zgadzać xD To że nastolatki lecą na kilka lat starszych bad boyów to naturalne i zdrowe zachowanie, natomiast ty to wrzucasz do tego samego worka co spotykanie się z facetami w wieku ich ojców co już jest spaczeniem. Dla nikogo nie szkodliwym, ale zawsze.
  • Odpowiedz
@zyxen: To fakt. Dla dorosłego faceta (tym bardziej mającego dzieci) to powinna być paranoja. To tak jak bym uznał, ze moja córka może iść z moim kumplem do łóżka - to nie jest spoko i każdy dorosły to powinien to rozumieć, ale tak jak pisałeś kręgosłup moralny to nie jest coś modnego. Pomijając jakieś szczególne przypadki to zastanawiającym jest co w ogóle kręci tych starszych w tych małolatach poza tym,
  • Odpowiedz
@ggol:

nie mają szans u rowiesniczek

XDDD
90% trzydziestek to s---------e różowe, które przespały swoje lata świetności. Nikt z RiGCzem nie bieze się za takie
  • Odpowiedz
@Mescuda: daliście sobie wszyscy wmówić o pedofilii itp. tak ponizej 15 czy 16 to p-------a, ale 17-25 to najlepszy towar niewazne czy masz 15 lat czy 70

a łaski w tych bad boyach widza przynajmniej jakas pasje i męskość podczas gdy reszta frajerstwa wali konia i podnieca sie wzorami skróconego mnożenia
  • Odpowiedz