Wpis z mikrobloga

Zdechł mi dysk w #ps3 ##!$%@? - lecimy w/g standardowej procedury:

Tryb awaryjny:

- odbuduj bazę danych - nie działa (znaczy działa, ale zatrzymyje się na 68% i dysk przestaje pracować - nie chce już ruszyć z miejsca)

- przywróć system plików - nie działa, nawet pasek postępu się nie pokazuje

- przywróć system ps3 - działa, ale po podaniu wszystkich danych loguje mnie do #playstationstore #psstore - wyskakuje błąd, który skutkuje zwiechą konsoli... twardy reset (i tak już nie mam plików), dobrze że dzięki #psplus większość jest w chmurze

- przywróć system ps3 - działa - podaję wszystkie dane oprócz PSNID, próbuję zaktualizować firmware - zwiecha - twardy reset

- przywróć system ps3 - co chwilę komunikat, że nie udało się uruchomić konsoli, za n-tym razem zaskakuje

- nie robię nic (nie loguję się do PSN, nie aktualizuję systemu, po prostu wyłączam konsolę i liczę, że się włączy - niestety #!$%@?, błąd z uruchomieniem systemu

- przywróć system ps3 - zaskakuje za n-tym razem, konsola startuje i mówi mi, że mam zwalony system plików (dzięki #!$%@? #sony, wiem o tym) i prosi o potwierdzenie jego naprawienia... oczywiście się zgadzam

- 40 minut później stanęło na 47%, dysk przestał mrugać

#gorzkiezale ##!$%@?
  • 5
@egocentryk: Jak dostałem bana na Xa też byłem #!$%@? i tak kupiłem PS3 i ciesze się że wyszło jak wyszło, u ciebie też może być podobnie bo musisz kupić nowy a to dobry moment żeby kupić SSD co może zwiększyć miejsce i przyśpieszyć loadingi oraz przez brak mechanicznych części temp konsoli też spadnie więc będzie zajebiście :)