Wpis z mikrobloga

Cześć! Małe #chwalesie
Z racji szybkiej reakcji naszej @a__s jako przedstawicielki #moderacja tag #atencyjnymaszynista został dziś moim tagiem autorskim. Dziękuję! Piffko dla Ciebie! ( ͡º ͜ʖ͡º)

A dla wszystkich robię #konkurs i moje pierwsze #rozdajo.
W komentarzu Wy wrzucacie śmieszne obrazki związane z #kolej i #pociagi (i tylko takie będą brane pod uwagę), najlepiej w rozmiarze, który będzie dobry na tło dla tagu, a zwycięska propozycja zostaje uwzględniona i będzie reprezentować tag to końca roku #2020. W ramach nagrody zwycięzca otrzyma ode mnie (wręczony osobiście jeśli da radę, a jeśli nie to paczkomatem, wysyłka na mój koszt) pendrive 4GB widoczny na zdjęciu.

Głosowanie do jutra do 22:00. Dajcie z siebie wszystkie plusy chociażby dla zasięgu!

Pociongowy - Cześć! Małe #chwalesie
Z racji szybkiej reakcji naszej @a__s jako przeds...

źródło: comment_1580927812gZY4izzeHh4chRKtILl7cM.jpg

Pobierz
  • 78
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Pociongowy: może nie jest to kultowe malowanie kibelka ale użyłam swojego zdjęcia i mam nadzieję że docenisz własną twórczość i napracowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak w ogóle to lubię pociagi bo całe życie mieszkałam 100 m od linii 133 i odkąd się przeprowadziłam to brakuje mi pociągów
Jag1enka - @Pociongowy: może nie jest to kultowe malowanie kibelka ale użyłam swojego...

źródło: comment_1580934707B0MH5TIQzgFTDR9SjKeKvk.jpg

Pobierz