Wpis z mikrobloga

#!$%@?, czy wy też tak macie, że jak wracacie z roboty, to jesteście na tyle #!$%@?, że nie macie ochoty na nic i leżycie jak ja przed laptopem gdy tylko wezmę prysznic i coś zjem? xd Niektórzy coś jeszcze działają, gdzieś wychodzą... Lel, jak? Chyba mam organizm 50 latka xD
10h praca fizyczna 22 lata xD
#gorzkiezale #pracbaza #kiciochpyta
  • 31
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@resorak: słowo klucz: praca fizyczna, 10h.

Ja pracuje 8 w biurze i zazwyczaj codziennie staram sie robić cos rozwijającego, ale jak tylko zostanę ciut dłużej to potem zdycham. Więc moim zdaniem to normalne
  • Odpowiedz
@resorak: @Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: moja praca jest fizyczna ale też nie całkowicie bo mieszana z gapieniem się i staniem, i tak mam przeważnie po pracy siłę aby jeszcze coś porobić, pouczyć się albo na rower albo moto wyskoczyć, nie wiem jak wam ale mi wystarczy godzina regeneracji po pracy i dalej mogę pracować
  • Odpowiedz
słowo klucz: praca fizyczna, 10h


@kocurowy: Kiedy robiłem remont mieszkania i od rana do wieczora #!$%@?łem fizycznie, byłem zmęczony, ale po kilku dniach, jak organizm przyzwyczaił się do wysiłku fizycznego, do zregenerowania wystarczyło poleżeć godzinę.

Na codzień pracuję psychicznie i po 5 godzinach intensywnej pracy jestem bardziej #!$%@? niż po kilkunastu godzinach #!$%@? fizycznego, a co jeszcze gorsze, nie da się tak łatwo odpocząć.

Praca fizyczna jest wbrew pozorom nieporównywalnie
  • Odpowiedz
@resorak: Ziom, ja #!$%@? siedzę na dupie przed kompem cały dzień w robocie siedząc na wykopie lub joemonster, chodzę na szluga co 30 minut albo po cos do żarcia i wracam do domu który mam 6 minut od roboty i tez się położyć muszę przed laptopem. Aż dziwne że ja #!$%@? odleżyn jeszcze nie mam bo albo siedzę albo leżę i tak pół życia ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz