Wpis z mikrobloga

TIGER AND BEAR NIE POTRAFI ZAPAKOWAĆ PRZESYŁKI I IGNORUJE REKLAMACJE

Tego posta miało nie być. Każdemu może zdarzyć się wtopa, wystarczy wziąć temat na klatę, przeprosić i sprawa załatwiona. Wydawałoby się, że sprawa jest prosta, jednak nie w przypadku TIGER AND BEAR.

W zeszłym tygodniu zamówiłem flakon Xerjoff Naxos, dodatkowo do takich zamówień dokładane są próbki perfum niszowych z wyższej półki. Tym razem też tak było, jednak otwierając paczkę, najpierw wbiłem sobie szkło w rękę a potem dotarł do mnie zapach casamorati zmieszany z creedem. zabezpieczony był jedynie Naxos, który już przez producenta mógłby robić za czarną skrzynkę a cała reszta wrzucona na górę paczki i dociśnięta zamknięciem. Wewnątrz mnóstwo drobnych szkieł zawartość oblana tymi próbkami.
Zgłosiłem ten fakt do TIGER AND BEAR bez żadnego roszczenia a jedynie informacyjnie, że takie pakowanie jest niedopuszczalne, szczególnie jeśli chodzi o wysyłkę towaru tej klasy i wartości a ja jestem zawiedziony, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem sytuacji w których jakiekolwiek perfumy są zapakowane tak niechlujnie. Dostałem automatyczny mail, że odpowiedź będzie po 48 godzinach najpóźniej (to był piątek 31 stycznia). Ok, czekam. Wczoraj wziąłem za telefon i zadzwoniłem do sklepu, dowiedziałem się, że koleżanka co się zajmuje sklepem internetowym już poszła (16:40, infolinia do 17:00). Ok, bywa, przypomniałem o wiadomości, którą wysłałem i dostałem zapewnienie, że dzisiaj ktoś się skontaktuje z pewnością.
Dziś mamy środę. Żadnej odpowiedzi, totalna olewka.

Trochę dziwi mnie taki stosunek do klienta ze strony perfumerii, która chełpi się mianem luksusowej. Luksusowy może jest towar z pewnością nie obsługa i jakość usług.

Pomóżcie to trochę wyplusować, bo niektórym firmom wydaje się, że wystarczy sprzedać i tyle. Niech społeczność #perfumy ma świadomość jak w razie czego będą do nich podchodzić.

#zalesie #perfumy #januszebiznesu
FELIX90 - TIGER AND BEAR NIE POTRAFI ZAPAKOWAĆ PRZESYŁKI I IGNORUJE REKLAMACJE

Teg...

źródło: comment_1580906567wkJp9wMCaG9jlINJBFLutO.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@FELIX90: To jeszcze nic, ja jak zamawialem w flaconi to do duzego kartonowego pudla wrzucili pudelko perfum, zero zabezpieczen, niczego. Tak sobie luzem po pudle latalo.
  • Odpowiedz
@Quimeen: paradoksalnie, gdyby Tiger and Bear wsadził to zamówienie w duże pudło, to by się nic nie stało, tutaj było to wciśnięte na chama, że zabezpieczenie by się nawet nie zmieściło.
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: @Quimeen:

No i jeszcze jedno.

Zakładając konto, na podany adres email przychodzi wasze hasło! Bezpieczeństwo naszych danych w tej perfumerii jest na tym samym poziomie co ich profesjonalizm.
  • Odpowiedz
@FELIX90: dostal kupon -100zl i jeszcze narzeka, typowa polska cebula. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie mi amazon zapakowal podobnie perfumy, ale costume jest o wiele słabiej zabezpieczony. A więc w karton o objętości litra czy 1,5litra byly wsadzone 2 kartki papieru kartonowego, a sama paczka wsadzona w róg, ale latała swobodnie, bo papieru było z x4 za mało. Tylko Amazon zachował sie profesjonalnie
  • Odpowiedz
@Paayor: taa, dostał. Jeszcze powinienem być wdzięczny, że w ogóle wysłali to co kupiłem.

Amazon to zupełnie inna liga w stosunku do wszystkiego co mamy na rynku.
  • Odpowiedz
@Quimeen: Mi tez ostatnio tak zrobili, zakleili dwiema warstwami brazowej tasmy. Ja sie czasem dziwie po co ja sie tak staram i obwijam te kartony jak mumie skoro dwa plastry starcza na podroz miedzy krajami xD
  • Odpowiedz
@Minishcap:

Zwrócony musi zostać kompletny produkt/ty oraz wszelkie przekazane nieodpłatnie upominki/próbki/gratisy, które otrzymali Państwo jako dodatek do zakupu.


Skoro każą zwracać gratisy, to dobrze by było gdyby można było z nich skorzystać a nie kaleczyć sobie ręce przy rozpakowywaniu.
  • Odpowiedz
@Quimeen to chyba ktoś #!$%@? pakował albo już oszczędności robią xD Zamawiałem na Flaconi w zeszłym roku i wszystko było ładnie zapakowane, nic nie latało i jeszcze 4 próbki gratis dali.
  • Odpowiedz
@FELIX90 Odstępujesz od umowy i tyle. Cała strona poświęcona jest jak to zrobić. Oni nie muszą nic odpisywać. Ty tylko musisz mieć podkładkę, że wysłałeś do nich oświadczenie na mail.
Jak obiecują próbki do zamówień i się nie wywiązują to leci odstąpienie od umowy.
  • Odpowiedz