Wpis z mikrobloga

Za kilka miesięcy, żaden z panikarzy epidemiologów-amatorów, już nie będzie pamiętał jakimi bzdurami tu rzucał. Masakra, jak łatwo się manipuluje takimi brainletami.


@Planeta_odebete2: jeszcze niedawno tacy jak ty pisali "za tydzień nikt nie będzie pamiętać" "za kika tygodni nikt nie będzie pamiętać" a teraz juz "za kilka miesięcy nikt nie będzie pamiętać" xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: jak widze post że ktoś wraca z chin i idzie sobie od tak do domu to juz mi sie k*a odechciewa czytać dalej, przecież to w końcu p****e jak tu każdy będzie wjeżdżał bez żadnych kontroli i bez żadnych badań, cj w dupe każdemu kto na to pozwala


@BOGUSLAW_WINDA: rownie dobrze mógłby prosto do weterynarza
  • Odpowiedz
Może jestem naiwny, ale uważam, że szpital, a już szczególnie oddział zakaźny, powinien być miejscem o tak wysokich standardach, że niezależnie kogo by przywieźli (dżuma, Ebola, wąglik, cokolwiek), to niczym by to nie groziło, ani personelowi, ani innym pacjentom.
  • Odpowiedz
Wysyp POwskich trolli, którzy będą wykorzystywać wirusa do czarnego PR rzadu. Beka, ale nagły wysyp historii o „nieprzygotowaniu” już jest śmieszny xd


@kondziorakrobata: Czyli krytykowanie tragicznej służby zdrowia - co jest faktem, nie wymysłem, oznacza, że jest się POwskim trollem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, bardzo ciekawe.
  • Odpowiedz
jeszcze niedawno tacy jak ty pisali "za tydzień nikt nie będzie pamiętać" "za kika tygodni nikt nie będzie pamiętać" a teraz juz "za kilka miesięcy nikt nie będzie pamiętać" xD


Synku, ja tak nie pisałem, więc nie mam zamiaru odpowiadać za cudze opinie. Natomiast kręcę beczkę z domowych epidemiologów, którzy gardzą autorytetami. Taka odmiana płaskoziemstwa, trochę.

@asd23434asd:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Organizacja? Przygotowanie? Przecież jak wybuchnie u nas epidemia to akurat TVP będzie mogło zrzucić winę na "lekarską kastę" i cyk kolejne 2 mld z budżetu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz