Wpis z mikrobloga

@L3gion: nie doznają żadnego ruchania bo jedyne normalne dziewczyny które tolerują to konserwatywki które czytają ten bełkot i uważają swoją waginę jak karty przetargowej XD potem taki przegryw bierze ślub, żali się na wykopie że różowa nie daje, inni w komentarzach ją wyzywają od #!$%@? i kolkeczko się kręci XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@scotieb: powiedział koleś który w kółko postuje czarne laski na Wykopie jak jakiś gimbus.

Brandzlujesz się do swojej pseudo moralności, a prawda jest taka że ani przez sekundę byś się nie zastanawiał nad "przebiegiem" gdyby którąkolwiek laska choćby zaszczyciła Cię spojrzeniem. Zdradzę Ci sekret. Możesz pisać z pogardą o puszczalskich "p0lkach", albo "Mokabe ile razy chcesz, ale i tak i ty i ja i wszyscy którzy czytają te Twoje wysrywy wiedzą,
@Corranh: ale masz ból dupy, że ktoś ma wymagania

tak jak wspomniałem wyżej, dlaczego wymagania A są gorsze/lepsze od wymagań B? widać, żeś zodiakalny baran i białorycerz w komplecie
#!$%@? cię powinno obchodzić to, czy ktoś chce brunetkę, blondynkę, czy #!$%@? dziewicę, czy wręcz przeciwnie

zresztą, co ja mówię, śmierdzisz mi takim kolesiem, co spermi do każdej laski na wykopie, czy na facebooku/instagramie i potem mówi, wszystkim jaki to nie jest
@arteria: ciebie też o to zapytam, bo widzę hipokryzja twardo
dlaczego wymaganie A jest gorsze/lepsze od wymagania B? facet nie może już mieć wymagania, żeby jego partnerka była brunetką/blondynką/jasna/ciemna/gruba/chuda/dziewica/niedziewica? ale kobieta jak chce wysokiego i przystojnego samca to jest okej?

no #!$%@?, taka #!$%@? gówno-hipokryzja mnie #!$%@? bardziej niż powinna, albo akceptujemy i przyjmujemy jakiekolwiek wymagania, albo uznajemy, żę wszystkie są #!$%@? i nikt nie powinien mieć żadnych wymagań, no #!$%@?