Wpis z mikrobloga

@Qba1996: ale do czego ty się doczepiasz tu? Ktoś żyje jak chce, martwi się o cierpienie zwierząt i o przyszłość planety a ty go atakujesz. Niby dorosły gość 24 lata a zachowujesz się jak gimnazjalista który nie rozumie że ktoś chce żyć inaczej niż ty
  • Odpowiedz
@Qba1996: i weganizm to nie "ideologia z żarcia" tylko po części podejście do życia, większa świadomość jako konsument, wybieranie produktów (nie tylko spożywczych) które nie produkują bezsensownego cierpienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Piottix: ja się zachowuję? A może ten dzban, który wszystkich żyjących nie tak jak on wyzywa od krwiożerczych i pisowców. Nie weganizm jest ideologią, a takie czepialstwo żeby nie być wulgarnym. Nie mam nic do cudzej diety. Drażni mnie tylko gdy ktoś atakuje mnie, bo nie żrę tak jak on. A to niestety często idzie w parze. To jest postawa fanatyka religijnego, który mówi, że seks w celach innych niż prokreacja
  • Odpowiedz
@Qba1996: @MaddoxX1911: @Piottix: chętnie bym wybierał takie produkty gdyby nie to ze maja #!$%@? skład, są w #!$%@? drogie, i takie podrabiane burgery smakują jak smażona mortadela a i makrosy maja #!$%@?. Chwała się ze dobre źródło białka, a ma z 15g gdzie tłuszczu jest z 30g.
To już wole sobie kupić kawałek wołowiny.
  • Odpowiedz