Wpis z mikrobloga

Takie firmy jak speedmail to tylko zaorać i posiać w tym miejscu buraki

Na ch... to w ogóle istnieje?

Dostałem wczoraj jakieś awizo z poleconym, mimo że bylem w domu i widziałem tego doręczyciela przez okno to nie pofatygował się do drzwi tylko wrzucił w skrzynkę awizo że nikogo nie zastał i pojechał

Dzwonie pod numer z tego awizo bo nie wiedziałem co to ten cały speedmail, będzie do odebrania po 16:00 w siedzibie "firmy"

Ok. 15:50 jeszcze raz dzwonie potwierdza, że tak za 15 minut bedzie do odebrania. Pojechałem, na miejscu sie okazalo ze listonosz jeszcze nie wrocił będzie za godzine a w ogóle to lepiej przyjsc jutro rano... #!$%@?.. ale ok, straciłem godzine

Dzisiaj tam zajechałem znów ok 10:00 - zamknięte, dopiero wtedy sie przyjrzałem kartce na drzwiach że listy wydają od 7:00 do 8:00 rano a w godzinach 8:00-17:00 sie trzeba specjalnie umówic telefonicznie, zadzwonilem, po 16:00 znów tam musze jechać... trzeci raz... trzecią godzine zmarnować

Poczytałem troche o tym badziewiu https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,693441 płacą listonoszom 30gr od listu, czyli za 150 rozniesionych listów i kilkanascie kilometrów przedreptanych pieszo wychodzi zawrotne 45zł dniówki

Tyle narzekania na #inpost i #pocztapolska ale ten #speedmail przebija wszystko pod względem chu..owości

Musiałem się wyżalić bo się #!$%@?łem, już mi trochę lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niepolecam #kurier #kurierzy #poczta #zalesie #januszebiznesu
Pobierz
źródło: comment_CZwvLTMoMz0d1mKeRzFRulcyzb6iV1cX.jpg
  • 5