Wpis z mikrobloga

@mlyn-wodny: ludzie są często głupi. Po prostu. Nie chodzi tutaj o papier z uczelni. Clue jest umiejętność krytycznego myślenia, przyznawania się do braków w swojej wiedzy i umiejętność wybrania spośród szumu źródeł informacji. Bez takiej naukowej ogłady łatwiej uwierzyć w filmik na youtube dający czarno-białą odpowiedź i poruszające obrazki niż kształcić się, czytać naukowe teksty czy nawet posłuchać kogoś mówiącego merytorycznie.
@suqmadiq2ama: Zależy kto. Bo wiesz... To jest Gruby spisek nie jakaś płaska ziemia.
Najlepiej płacą Reptilianie. Tzn. najwięcej. Problem w tym że płacą w jaszczurzych przysmakach. Wiesz, muchy chrząszcze, larwy...
Potem są iluminaci. Ci z kolei płacą świetlaną energią. Muszę Ci powiedzieć że skąpi to oni nie są. Ale do jaszczurów im jeszcze daleko.
Na samym końcu jest Big Farma! Ci z kolei płacą #!$%@? jak nieszczęście. Osobiście robię dla nich
@mlyn-wodny: ja tu nie mam na celu jakiegos czegos co przykleiło by mi latke antyszczepionkowca ale ty straciles po chorobie a kolega ogluchl na jedno ucho po szczepionce, co jest udowodnione jako nop. Takze roznie to moze byc. Caly czas chodzi o to aby szczepic swiadomie a nie na pale. Byl tez przypadek dziewczynki ktora po szczepionce dostala tikow nerwowych. W drodze diagnozy wykryto raka w mozgu, nikt nie mowi ze