Wpis z mikrobloga

@krzychkrzych: Podajesz wycinek do książki napisanej przez księdza. Gdzie tu badania Pana Zugibe? Jakieś dokumenty? Cokolwiek? Za chwile napiszę książkę, wrzucę na amazona z akapitem "Pan prof. Zięba w 2012 obalił badania prof. Zugibe nt. cudu w Buenos Aires". Jeszcze te słowa o agonii - to jest typowy miejski mit, ktoś dodał parę takich ozdobników i sobie żyje w sieci.

Inna sprawa, że doszło tam najprawdopodobniej do znieważenia zwłok ludzkich,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konradk: "ten miesien" wystawiony jest na ołtarzu oddzielnym więc nie trzeba pić z księdzem żeby go zobaczyć xD
Turyści jeżdżą więc się kręci
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: Żadnych badań w tym artykule nie widzę, jedynie cytaty w tym o braku DNA i trudnym do zinterpretowania obrazie. Badania może by mnie przekonały ale link z TVN 24? Nie, to nie ma wartości merytorycznej.
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: To nie jest źródło wiedzy tylko informacji i nie obchodzi mnie podział na prawo - lewo. W tych czasach wszystkie media naginają rzeczywistość dla zysku. Każdą rewelację z mediów weryfikuję szukając rzetelnych badań, bez tego powtarzamy głupoty i umacniamy mity.
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: Ja? Przecież to nie ja dowodzę że stał się cud, niech opublikują ci, którzy się na niego powołują, mam w czyimś interesie pracować za darmo? :D Dla mnie to bajka dopóki nikt nie udowodni że jest inaczej.
  • Odpowiedz
ogólnie to że "naukowcy" coś twierdzą to coraz słabszy dowód bo oni z reguły twierdzą to za co dostają pieniądze. i to są tego uczeni od samego początku kariery jak jeszcze robią doktorat. Kasa jest za odpowiednie wyniki i nie siły żeby działać przeciwko swojemu interesowi
  • Odpowiedz