Wpis z mikrobloga

mmm #inba z rana jak śmietana, Koza się włączył nagle na swoim jutubowym kanale i zgnoił Jaoka za niedomknięte, przedawnione niesnaski. oboje zachowują się jak dzieciaki w piaskownicy, pyta za pytę, jeden #!$%@? drugiemu i dużo w tym prywaty, więc robi się mały, melodramatyczny cyrk, w który zaangażowała się również Ksenia, bo i ona przez powiązanie z Jaokiem została zniesławiona. jedyny plus z całej afery, to że może przeciekną do internetów archiwalne materiały, Koza nie mając do nich praw zaczął je przekornie udostępniać. szkoda, fajni chłopcy byli dopóki ćpali, pili, byli mentalnymi, wolnymi dzieciakami i potrafili śmiać się z ludzi nie wyśmiewając ich jednocześnie. przez to, że koza zaczął dowartościowywać się na menelach, a Jaok przestał być bezstronny, no i jeszcze gruby nieśmieszny się pojawił, to wszystko efektem domina przyczyniło się do tego, że pytka zaczęła karleć. pomyśleć, że naprawdę kiedyś wozili się po mieście w typowe wygłupy wplatając metodę sokrstyczná, błyskotliwe gierki słowne, wprowadzając ludzi w zakłopotanie i całkiem nieźle podsumowując społeczno-polityczne wydarzenia. wniosek jest następujący - nie dorastajcie, kurvva, bo to sprawia, że z filigranowej, fikuśnej pytki rośnie wielki, obrzydliwy, stary, pomarszczony #!$%@?. moszna już oficjalnie mówić o nieodwracalnej impotencji pytypeel. dali dużo radości, szkoda, że nie potrafią ze sceny zejść z godnością

#pytapl #pyta #jaok #koza
M.....a - mmm #inba z rana jak śmietana, Koza się włączył nagle na swoim jutubowym ka...

źródło: comment_jU73iTnFcKk29QBFtskAt93brgHCMXOb.jpg

Pobierz
  • 26
@MK-Ultra: kurde, nie lubię Kozy, to takie gówniarskie zachowanie. Nie jestem też jakimś wielkim fanem Jaoka, ale pamiętam jak to wyglądało jak Pyta się rozpadała i jak Koza się dogadał z grubym łysym nieśmiesznym od Walaszków. I Jaok i Koza na pewno dobrze ćpali i nawet jeżeli Jaok poleciał szerszym łukiem, to to jego życie, mnie interesuje twórczość a nie to z kim się rozwodzi czy co ćpa. Tak samo u
@niggerinthebox: tak jak pisałem, to już nie jest ten poziom Pyty co kiedyś... No ale tak, Jaok można powiedzieć że się sprzedawał, no ale taka już kariera nie-niezależnego dziennikarza. Rock Radio, Antyradio, Superstacja czy na końcu TVP, z wszystkich go chyba #!$%@? xD no ale za coś trzeba żyć. To już zależy jak się definiuje sprzedawanie się.
Co do radykalizacji poglądów no to też to jest jeden z elementów przez które
@wolny_kangur: pyta była dobra na początku ale to co dziś zobaczyłem w tej gównianej tv wrealu24 . To wiem że Joakowi coś się w mózgu #!$%@?ło całkowicie prawicowym pajacem został . Dawniej kopał równo wszystkich od lewicy do prawicy itd każdy dostawał w mordę . Nie kapuje nie rozumiem tak debilnej przemiany . Kierownik z Czarnych owiec dawniej dobrze gadał Joak super ale coś mi się zdaje ze teraz by powiedział