Wpis z mikrobloga

mmm #inba z rana jak śmietana, Koza się włączył nagle na swoim jutubowym kanale i zgnoił Jaoka za niedomknięte, przedawnione niesnaski. oboje zachowują się jak dzieciaki w piaskownicy, pyta za pytę, jeden #!$%@? drugiemu i dużo w tym prywaty, więc robi się mały, melodramatyczny cyrk, w który zaangażowała się również Ksenia, bo i ona przez powiązanie z Jaokiem została zniesławiona. jedyny plus z całej afery, to że może przeciekną do internetów archiwalne materiały, Koza nie mając do nich praw zaczął je przekornie udostępniać. szkoda, fajni chłopcy byli dopóki ćpali, pili, byli mentalnymi, wolnymi dzieciakami i potrafili śmiać się z ludzi nie wyśmiewając ich jednocześnie. przez to, że koza zaczął dowartościowywać się na menelach, a Jaok przestał być bezstronny, no i jeszcze gruby nieśmieszny się pojawił, to wszystko efektem domina przyczyniło się do tego, że pytka zaczęła karleć. pomyśleć, że naprawdę kiedyś wozili się po mieście w typowe wygłupy wplatając metodę sokrstyczná, błyskotliwe gierki słowne, wprowadzając ludzi w zakłopotanie i całkiem nieźle podsumowując społeczno-polityczne wydarzenia. wniosek jest następujący - nie dorastajcie, kurvva, bo to sprawia, że z filigranowej, fikuśnej pytki rośnie wielki, obrzydliwy, stary, pomarszczony #!$%@?. moszna już oficjalnie mówić o nieodwracalnej impotencji pytypeel. dali dużo radości, szkoda, że nie potrafią ze sceny zejść z godnością

#pytapl #pyta #jaok #koza
M.....a - mmm #inba z rana jak śmietana, Koza się włączył nagle na swoim jutubowym ka...

źródło: comment_jU73iTnFcKk29QBFtskAt93brgHCMXOb.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@skna: koza w nagraniu mówi, że Jaok to ćpun i alkoholik, a Jaok mu na to odpowiada powyższym komentarzem, nazywa go pedofilem, co jest w zasadzie prymitywną i śmieszną linią ataku, bo wychodzi na to, że Jaok akceptował i przyjaźnił się z pedofilem. co tu prawdą, a co fałszem, to oni już chyba sami nie wiedzą, przez nawał oszczerstw to się może poplątać. dla mnie to Jaok się może okazać nawet
  • Odpowiedz
@MK-Ultra:

IMO już właściwie odkąd się pożarli z Gradem to już nie było to samo. Zawsze czułem duży niesmak jak Jaok z Kozą w późniejszych materiałach podprogowo tam na niego napier*alali, mimo że wcześniej sprawiali wrażenie najlepszych kumpli. Smutne to było że jak tylko pojawiła się tam kasa to skończyła się pomiędzy nimi przyjacielska relacja a coraz bardziej zaczęli walczyć o atencję i dominację w grupie ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@MK-Ultra: w sumie nie wiem komu wierzyć, Koza jest starym anonem prowokatorem, a Jaok to sprzedajny pisowski cymbał który nie potrafi zapanować nad swoim życiem. Przykro się na to patrzy od tych 3 lat, a byli chłopaki śmieszni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@MK-Ultra: a co do niemoralnych rzeczy to nie wiem, robienie cyrku przed TVP, szczucie na LGBT w swoich postach, wyrywanie tęczowej flagi na patelni? Szkoda że wszystkie niemoralne występki Jaoka krążą po sieci - na Kozę już średnio. Niech już bierze ten hajs od Polskiego Radia i przynajmniej skończy retorykę jaki to jest prawy.
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: Sytuacja analogiczna do upadku Mariusza Maxa Kolonko. Kiedyś chłop potrafił wbijać szpilki w każdego polityka i jednocześnie z sensem podsumować fakty dziejące się w Polsce czy też na świecie, a dziś ma się wrażenie jakby lekko mu odbiło i w kółko gadał o rewolucji i zbuntowaniu się przeciwko władzy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@manualnyautomat: koza dostał chyba wyrok za kradzież elementu wozu tvn. To jest największy debil jaki tam kiedykolwiek był. Spróbuj coś napisać do niego w komentarzach na fb i samemu to polajkować to zobaczysz jego oszołomstwo.
  • Odpowiedz
w sumie nie wiem komu wierzyć


@manualnyautomat: jak dla mnie to obaj mogą mówić prawdę xD po jaoku bym się spodziewał grubego ćpania. A koza to hardy karaluch, więc też bym się nie zdziwił, jakby coś kombinował z dzieciakami.
Ale jednak - gadanie bez białka, że ktoś jest pedofilem to #!$%@?ństwo. A w ich branży to w #!$%@? ludzi ćpa, więc Jaok nie byłby jakimś ewenementem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubietwarze: dostał śmieszną grzywnę, chociaż wpadło do niego o 6 ABW po tym jak się pochwalił #!$%@? znaczkiem ze Sprintera na karachanie xD
@marv0oo: no debil, ale śmieszny jest. Swego czasu szalał chłop na tinderze, nawet pisał z lasencją z którą się spotykałem na schadzki i mi pokazywała rozmowy z nim xD
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: pedofilia czy proby wyrwania jakiejs gowniary to w srodowisku tych internetowych celebrytow norma. nazwisk i nickow nie bede podawal bo nie chce miec problemow za pomowienia ale jako przyklad moge tylko powiedziec ze do mojej obecnej dziewczyny bardzo duzo wypisywal owczesnie znany i szanowany prankster a zaczelo sie tylko od tego ze miala na jakims zdjeciu z kolezankami gest jezyka miedzy palcami i ot tak sie rozkrecal coraz bardziej piszac
  • Odpowiedz
@MK-Ultra: Chyba się Kozie oglądalność nie zgadza na jego żałosnym, nieśmiesznym kanale z menelami że próbuje odgrzebywać zapomnianą gówno-burzę. Nie to żeby pyta z samym Jaokiem była szczególnie lepsza, ale ten przynajmniej nie odgrzebuje starych materiałów żeby narobić szumu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MK-Ultra:ja jaoka cenie za poczucie humoru no i właśnie zerwanie z "przeszloscia". Młody był, narozrabiał, tolerował koze itp. Lepiej późno niż wcale, i odciął się od ćpunów i tresowania alkoholików co było chyba celem życiowym kozy. Jakiś poziom sobą reprezentuje. To czy ich działalność się komuś podoba to już inna sprawa. Mnie się podoba, romans z tvp wybaczam. Był też w Antyradiu i innych "po drugiej stronie".

  • Odpowiedz