Wpis z mikrobloga

@uwuX: No ja wiem, ale jaki to ma teraz związek z twoim postem? Skoro grając dunmerem dla innych dunmerów jesteś n'wah, to równie dobrze możesz grać każdą inną rasą i cokolwiek nie wybierzesz zawsze będziesz obcym/cudzoziemcem.
@MroczneWidly: A jaki związek ma postrzeganie przez innych z moim postem? Po prostu reinkarnacja Nerevara w Dunmera najbardziej mi pasuje do opowieści. Ale przepowiednia jest skonstruowana tak, że może się odrodzić w dowolnej rasie i płci
@uwuX: No więc tak - nazywasz kogoś n'wah, ponieważ nie gra mrocznym elfem (czy coś w tym rodzaju). N'wah oznacza między innymi cudzoziemca. Jak wyżej wyjaśniliśmy kogokolwiek byś nie wybrał zawsze będziesz cudzoziemcem, więc to co piszesz nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogłeś napisać "w morka gra się tylko nordami you n'wah" i byłoby to tak samo absurdalne. Inna sprawa, że odrodzenie Nerevara w ciele dunmera jest akurat najbardziej sztampowe
@MroczneWidly:Cały ten wywód przez jedno zwykłe zdanie? Zakładasz korelację wyboru mrocznego elfa ze zniewagą "n'wah" której nie ma. Miałem użyć "s-wit" ale uznałem, że zwrot "n'wah" ludzie bardziej złapią. Ot co wrzuciłem popularną obelgę. Podsumowując: nie zesraj się

najbardziej pasowałoby gdyby wcielonym był popielny, a nie ichni dunmer napływowy, bo to wcale nie pasuje bardziej niż wspomniany wcześniej nord.

No ale takiej opcji nie ma i z braku laku obcy elf
@uwuX: Przecież wiem, że napisałeś bzdurę nie mającą żadnego logicznego sensu, więc nie musisz pisać tego co już sam wiem. "W morka gra się tylko mrocznymi elfami you n'wah" - no wiadomo brak jakiejkolwiek korelacji między dunmerami nazywającymi innych cudzoziemcami i twoim pisaniu, że gra się tylko nimi xD Błaźnij się dalej.

Piszesz nie zesraj się, a się sadzisz mały frustracie, bo ktoś ci wytknął bzdurę xD Dorośnij, a jeśli już
@MroczneWidly:

Przecież wiem, że napisałeś bzdurę nie mającą żadnego logicznego sensu, więc nie musisz pisać tego co już sam wiem. "W morka gra się tylko mrocznymi elfami you n'wah" - no wiadomo brak jakiejkolwiek korelacji między dunmerami nazywającymi innych cudzoziemcami i twoim pisaniu, że gra się tylko nimi xD Błaźnij się dalej.

Już napisałem jaki był mój tok rozumowania w poprzednim poście ale skoro chcesz iść w wersję "hurr durr ja
@uwuX: Korona by ci z głowy spadła, jakbyś zgodnie z prawdą powiedział, że nie masz racji? Zamiast powiedzieć "spoko pomyliłem się", to wolisz się dalej błaźnić i wymyślać bzdury. Szkoda czasu na ludzi tak jak ty - z wy**banym w kosmos ego, którzy każdy komentarz traktują jak pole bitwy.