Wpis z mikrobloga

@nieocenzurowany88: Byłem tam 2 lata temu i kilka ostatnich pięter było nieczynne. Pytałem lekarza dlaczego to w odpowiedzi dostałem informację, że Straż Pożarna nie dopuściła do użytku bo był jakiś problem z przepustowością w razie pożaru.
@nieocenzurowany88: Pierdu pierdu. Szpital w Wuhan to szpital polowy z kontenerów, a poza tym budowa łódzkiego obiektu przez wiele lat stała.
Najpierw budowę zahamowało powstanie Szpitala Matki Polki. Później regularnie pojawiały się problemy z pieniędzmi na kontynuowanie inwestycji. W ten sposób przez kilkanaście lat w obiekcie wykonywano niewiele prac.

Gdyby chinole mieli kryzys gospodarczy jak my w latach 80-90 to by się też obsrali na miętowo XD bo by im tych
@brakloginuf: I działa tak to nadal. Lotnisko jest? jest. Można je rozbudować bo teren pozwala? Można. S14 przy lotnisku będzie ? Tak. I cyk port centralny między miastami. Pora na cs'a.
@nieocenzurowany88:
#!$%@? tam skończony w 2013 roku. Byłem w piątek tam i dalej go budują.
Teraz pootwierali jakieś przychodnie i możliwe, że można będzie coś tam więcej zrobić, niż wyrwać zęba (choć jak na NFZ to stomatologia działa tam całkiem spoko)