Wpis z mikrobloga

Podstawowy element w Rolnictwie☘️⛽️ to , fakt bo Rolnikom musi sie ich praca Kalkulowania, aby Produkowania zdrowy i lokalny Produkt Polskibo jak mawiam powiedzenie , ze Tanio Nie zawsze znaczy Dobrze , a wszyscy przeciez potrzebujemy zdrowego Produktu jednoczy nas jedzenie powiedzmy sobie szczerze to , jest bardziej Prawdziwe jak wiara Katolicka.
No mam nadziej ,ze za ten wpis Proboszcz z mojej parafii Mnie nie #!$%@? EKSKOMUNIKO i karami typu Nie dam Rozgrzeszenia bo NIE widze Poprawy ale taka prawda Wiara w Boga Katolika NIE nakarmi jedynie moze zrobienia tego Polski Producent Rolny no dobra z reszty grzech......sie wyspowiadam ale przed Komuni.. czyli w Czerwcu najszybszy Termin mojej spowiedzi mimo ,ze jeszcze NIE zgrzeszy.....za bardzo , aby sie SPOWIADANIA .
Czyli 145procent moim zdaniem Rolnicy powinni zarabiania no maks te 250procent to im sie nalezy jak psu buda prostym trikiem ZABRANIA POLITYKOM i dania ROLNIKOM , Polityk NICZEGO NIE WYTWARZA po za #!$%@? durnot i sprzedawaniem kraju razem z obywatelami bez ich wiedzy Zdrajce trzeba wieszania za jaja albo KASTRACJA najlepsza metoda jak chodzi o Polityczne scierki powinno sie ich klasyfikowania jako BEZROBOTNI dla tego to , Rolnicy powinni ZARABIANIA . ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rolnictwo #pracbaza #ekologia #wies #wygryw
  • 4