Wpis z mikrobloga

W oczekiwaniu na #mecz Barcy wyleję swoją frustrację na temat EFEKTU VALVERDE:
- Messi - o nim to akurat ciężko się wypowiadać bo to inna galaktyka, ale widać że on także obniżył loty za panowania cesarza Valdka
- Suarez - z genialnego napastnika zmienił się w ulane drewno nie potrafiące podać piłki
- Busquets - z najlepszego defensywnego pomocnika świata stał się kołkiem
- Rakitić - z solidnego grajka ratującego mnóstwo meczy i będącego podporą środka pola stał się wydmuszką
- Dembele - z gigantycznego talentu zmienił się w szklankę potrafiącą jedynie szybko biegać w linii prostej
- Coutinho - przebojowy genialny brazylijczyk stał się bojaźliwą panienką nie wiedzącą co zrobić z piłką
- de Jong - wystarczyło pół roku żeby z mega talentu i genialnego pomocnika zrobić niezdecydowanego człapacza
- Fati - przychodząc z rezerw błyszczał, był przebojowy i genialny, teraz nie widać go na boisku

Jest jeszcze mnóstwo przykładów na geniusz naszego byłego trenera, ale wybrałem te najbardziej jaskrawe. #fcbarcelona
  • 4
@BonifacyDX: czy ja wiem. Messi i suarez maja swoje lata. Ale prawda ze valverde to byl dobry wujek ktory nie wymagal za duzo na treningach, ale tego chciala druzyna. W barcy zrobilo sie panstwo w panstwie i potrzeba tam rewolucji jak 10 lat temu. Do tego potrzebny trener z jajami i zarzad dajacy pelne wsparcie. A to co widziielismy pol roku temu jak polowa zarzadu podala sie do dymisji bo bartomeu
@BonifacyDX

Nie do konca.

Suarez od zawsze mieszal genialne mecze z gownianymi. Jego ciągle poszukiwanie Leo jest nad wyraz irytujące.

Sergi gra piach i ma bardzo dużo strat. Tutaj wina Vaverde jest taka że poczuł się za pewnie a powinien grzać ławę (tak jak Pique)

Rakitic akurat za Valverde gral najlepiej szczególnie w 1 sezonie.

Dembele i jego kontuzje raczej ciężko powiązać z trenerem. Chyba raczej z trenerem od przygotowania fizycznego plus
de Jong - wystarczyło pół roku żeby z mega talentu i genialnego pomocnika zrobić niezdecydowanego człapacza


@BonifacyDX: talent, ale genialnym pomocnikiem jeszcze w karierze nie był