Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy obiad #sousvide żeberka ( ʖ̯)

Pierwszy etap 12godzin w marynacie, później 12godzin w 75°C kąpieli wodnej i ostatni etap piekarnik na 45minit 200°

W komentarzach zdjęcia z całej operacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

A w przyszłym tygodniu Golonka, szukam jeszcze dobrego przepisu ale na pewno sie znajdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) czas gotowania jakies 24Godziny więcej zobaczymy co za cudo z tego wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

A kto nie widział, to dzisiejszy deser można zobaczyć tutaj (σ ͜ʖσ) https://www.wykop.pl/wpis/47129457

#glodnyjakwilk #gotowanie #obiad #gotowanietomojapasja #gotujzwykopem i troche #kitku bo pilnowała cały czas czy wszystko dobrze sie robi xD
v.....k - Dzisiejszy obiad #sousvide żeberka 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ 

Pierwszy etap 12godzin w mar...

źródło: comment_9Uk6WrO4xaJgD8lA0eTuPWVtJPTAyFlz.jpg

Pobierz
  • 32
@Breakglasswithhammer sam robiłem, musztarda na żeberka, papryka wędzona, sól ziołowa, trochę cukru, czosnek staropolski i czosnek kolorowy zamykam w worku i tak leży 24h lub 12h ( ͡º ͜ʖ͡º)

Potem jak daje do piekarnika to jeszcze masełko idzie na żeberka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kluen specjalnie na imprezy żeby móc zrobić wcześniej dużo więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Prosze tutaj link, tylko oni mieli, dodam że pojemnik jest warto swojej ceny ponieważ ubytek wody po 12h i 24h to kilka % i nie trzeba sie martwić doglądaniem i uzupełnieniem wody jak to ma miejsce przy innych

https://www.v-nix.nl/anova-precision-cooker-container-16-l.htm
v.....k - @kluen specjalnie na imprezy żeby móc zrobić wcześniej dużo więcej ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: comment_vVXYe9jEkqE3RXa7tnnPm07r2QlrK8T0.jpg

Pobierz
@Breakglasswithhammer przydał by się pistolet do wędzenia, planuje kupić ale jeszcze nie teraz, wtedy można robić co sie chce w domowych warunkach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Różne są ceny i różne metody, najtańsza to i tak wędzenie pod kloszem i drewienko na metalowej podkładce, ale pistolet troszku sytuację ułatwia ( ͡º ͜ʖ͡º) sprawdź konieczne .

A marynaty jeszcze takiej nie robiłem, mam zamiar
v.....k - @Breakglasswithhammer przydał by się pistolet do wędzenia, planuje kupić al...

źródło: comment_x4urVA7my0kbHsMHXJZ2Qf3fHwlvquQg.jpg

Pobierz