Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wszyscy chcieliby, żeby pisząc do nich ich zabawiać, a jak ja z kimś gadam to w jednej rozmowie na milion po drugiej stronie jest ktoś kto odpisuje czymś więcej niż równoważnikami zdań.

To skąd mam wiedzieć jak wygląda "normalna" rozmowa? One w ogóle istnieją, czy tylko każdej internetowej księżniczce się marzą w opisie?

#grindr #tinder #przegryw #podrywajzwykopem #teczowepaski #heteropaski
  • 22
ja bym się cieszyła, że ktoś dupy nie zawraca jakimiś bzdetami a ost często też mi piszą takie bzdety


@funny_bunny: Gówno byś się cieszyła. Coś takiego może tylko kobieta napisać. Masz pewnie tyle wiadomości że możesz sobie przebierać do woli. Jak typ musi zaczynać kilka rozmów i nie dostaje żadnego zainteresowania z drugiej strony, to i nawet jakby dostawał bzdety wskazujące na chęć podtrzymania rozmowy to by się cieszył z tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@funny_bunny: tylko precyzuje szczegóły w locie edytując

Btw

żeby rozmowa wyszła to dwie osoby muszą być zainteresowane a mnie mało kto interesuje bo umiem się zająć sama sobą.


No tak, typowe "mam konto bo lubię atencję i płakać ile to osób mnie zaczepia, ale nikogo nie szukam"

Normalny człowiek blokuje natrętów ale tacy jak ty odwagi nie mają i marnują ludziom czas