Wpis z mikrobloga

  • 0
@windows95 wątpię, czy tam ludziom chodziło o tych legalnych imigrantów, dla których otworzyli rynek pracy.

Nie wydaje mi się, żeby regulacje żarówek, buspasów i emisji spalin były dokładnie tym co zabiło ich motoryzację. Może emisja spalin w jakimś tam procencie, ale z drugiej strony wiadomo że nie wszystkie koncerny motoryzacyjne UE przestrzegali tych norm.

Nie widziałem wypowiedzi Olechowskiego, bo nie oglądam takiego gówna jak TVN i TVP. Tam nie ma tyle
  • Odpowiedz
@robert5502: Wiadomo, że Angolom nie podobają się emigranci ze wschodniej Europy. Wszak o wiele bardziej wzbogacają ich kulturowo imigranci spoza unii europejskiej To ich pragną bardziej. Zresztą niedługo oni właśnie Anglików zastąpią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Tam nie ma tyle ciemnoty co u nas i nie wierz w to, że tylu ludziom udało się jeden kit wcisnąć


@Loob77: własnie wręcz przeciwnie - jest tam tej ciemnoty więcej. I to właśnie w brexicie przeważyły głosy tej ciemnoty. Za bexitem byli zdecydowanie ludzie mniej wykształceni, wykonujący drobne proste prace albo siedzący na zasiłkach. Patola w Anglii jest srogo rozwinięta i jest to w dużej mierze elektorat takich polityków
  • Odpowiedz
  • 0
@windows95 żeby tak było jak piszesz, to musiałby być jeden powód dla którego wyszli. Albo z 3 powody powiedzmy. A tych powodów jest pewnie XXX. Każdego kogo tam zapytasz, to poda Ci przynajmniej z 8 różnych i WIELE więcej.

A zdziwiłbyś się, bo w moim doświadczeniu to nie głównie patologia głosowała za. Jak tam jestem, to tylko w 3 dużych miastach (ale nie Londynie) i z patologią nie mam tam kontaktu,
  • Odpowiedz