Wpis z mikrobloga

jprdl zaczyna mi to już siadać na psychę mocno
mijają właśnie 3 miesiące od kiedy widziałm się ostatnio z człowiekiem w celach towarzyskich
oprócz tego w tamtym roku miały miejsce dwa takie wydarzenia pod koniec stycznia
no i jedno w lipcu ale to przez czysty przypadek
w całym 2018 za to dokładnie 0 razy o ile dobrze kojarzę


ogólnie wykańcza mn to psychicznie i #!$%@? sb życie jeszcze bardziej niż jest #!$%@? a nie #!$%@?łem się jeszcze chyba tylko dzięki cukierkom które znowu nawet fajnie podziałały i czułem się ok no ale w nieskończoność tego nie przeciągną jeśli to dalej bdz tak wyglądać wszystko
najlepsze jest to że przez moje totalne #!$%@? i upośledzenie społeczno-życiowe ni #!$%@? nie zanosi się na jakąkolwiek poprawę
zazdroszczę w sumie typowi którego relacje z jakiegoś oddziału nerwic trafiają czasem w goronce bo brzmi to fajnie ma tam ludzi jakichś jakieś iwenty integracyjne wyjścia do miejsc no kosmos
kiedyś daaaaaaaaawno temu myśl o trafieniu do takiej placówki nie wywoływała we mn zbytniego entuzjazmu a wręcz przeciwnie mocno ale teraz sb myślę że byłoby to cool ehhhhhhhhhhhh
no nic pozostało mi gnicie w piwnicy i okazjonalne molestowanie wiadomościami jakiejś baaaardzo wąskiej garstki ludzi do których nie boję się jeszcze odezwać a którzy też mają #!$%@? na mn i gdyby nie moja inicjatywa to wszelki kontakt urwałby się miesiące/lata temu

#samotnosc ##!$%@? #depresja #fobiaspoleczna #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ##!$%@? #jakczujechodtok #chodtokowypamientniczek
Pobierz
źródło: comment_YilaHK5HqZxPSQXwVjpwirRWhrED44L1.jpg
  • 3