Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mazdowe swiry - decyzja zapadla, kupuje mx5, wersja nb. Z tej okazji pare pytan:

1. Moglby ktos porzucic mi strone na ktorej znajde wszystkie wersje nb jaki powstaly? Wiem, ze istnieje taka syronka, layout dosc stary jakis czas temu ogladalem ja sobie i nie moge na nia trafic.
2. 1.8l, 6bieg z dyfrem. Zakladam, ze jest to najlepsza opcja.
3. Jak bardzo niewygodny jest ten samochod na dlugich trasach? Planuje roadtrip przez pol Europy w mazdzie wlasnie i nie wiem, czy zawczasu foteli nie wstawic z jakies beemki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Czy da sie dolozyc tempomat? Fabrycznie chyba nie mialy.
5. Jak bardzo rzadka jest klimatyzacja?
6. Auto z rynku #uk
7. Na co zwrocic uwage poza rdza i droznoscia odprowadzania wody?
8. Czy jazda z softtopem jest taka glosnia jak mi sie wydaje przy predkoscoavh autostradowych?

#motoryzacja #samochody #mazda #mx5 #miata
  • 33
@tellet: No chyba nie. Przecież nowe też u nas ciachają w dziuplach na części. Poza tym kradzież całego samochodu na eksport trochę mija się z celem i jest bardziej ryzykowne.

Drogie części = lepszy zysk z kradzieży
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: mieszkam w cywilizowanym kraju, tego nikt tu nie kradnie. Czesci kosztuja gowno a ilosc wyprodukowanych sztuk jest nieporownywalna z nowymi 6. Jak nie masz nic do dodania to zegnam xD

@KlotzF23: jakas wersja specjalna? Jaka masz skrzynie? Jakie ma mankamenty, napisz cos wiecej ;)
@peszmerd: Nie, zwykła nb, kupiona za 2 tygodniówki:) miałem sobie pojezdzić przez lato i sprzedać ale zakochałem się w niej :) Skrzynia 5, 2004 rok, 106k mil, puki co nic poważnego się nie dzieje (raz padł mi zawór egr ale kupiłem w Polsce używkę za 24 złote). Mankamenty: raz mi przeciekał dach (uszczelka przy trójkątnych szybach drzwi) ale to była bardzo mocna ulewa, parujące na potęgę od środka szyby, trochę ciasno
Pobierz KlotzF23 - @peszmerd: Nie, zwykła nb, kupiona za 2 tygodniówki:) miałem sobie pojezdz...
źródło: comment_USXS7tqR6dXwxPq7i83qs1BA0JKcby85.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KlotzF23: o. Bardzo dziekuje za ten wpis! Ile pali przy ostrzejszej, czyli normalnej jezdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopytam jeszcze - jak duze masz luzy na kierownicy (ile cm mozesz ruszac kolkiem bez ruchu kol) i jak Ci chodzi drazek zmiany biegow - czy biegi trudno wchodza, czy rwie przy wkladaniu biegu. Jezdzisz nom na codzien?

@Egribikaver: nie ma co chorowac, te samovhody sa bardzo tanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: 5. Ja nie trafiłem na taką bez
7. Na ukrytą rdze ;)
8. 3. Tragedia. Powyzej 60mph nawet w hardtopie szum jest męczący. To nie auto na trasy i autostrady. Odradzam
@peszmerd: Wszystko jest kwestią indywidualną. Jak jesteś petrolheadem, to spokojnie obejdziesz Europę (we wszystkim), ale na dłuższą trasę mx5 może być męcząca. Jak kupowałem swoją Z4 to z uśmiechem robiłem 1kkm od strzała, a teraz, w takich trasach, to bym rozlał się w jakimś 5er/e-klasse z automatem i comfort-sitzami :-) a Z4 przeteleportowal do Włoch, Chorwacji itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: mowisz o guziczku AC? Bo w ogloszeniach wypisuja wszystko, jak elektryczne szyby i lusterka a niemal w zadnym AC nie jest wymienione. Poprzednia Twoja odpowiedz w innym moim wpisie rowniez pamietam, dzieki