Wpis z mikrobloga

sztywniutko1234 nie jest lateksem. Jest przeciwko menelowi a jak wszyscy wiedzą babolak współpracuje ze srawkiem, matką lateksów.
  • Odpowiedz
@BomBom: Za wyjątkiem oczywistego Rudego lateksowego chłopca to cała reszta to trolle albo viskordowe dziewice (bardzo często to i to).
Ten sztywniutko to najlepszy przykład z---a trolla viskordowego. Chłop przez całe dnie postuje zdjęcie Myszy z robitym łukiem, a gdy Cieplak pod jednym z jego wpisów się udziela usuwa mu kom i karze dosłownie w---------ć spod jego wpisu, a nastepnie zaczyna chwalić Cottonworlda i usuwa dawne wpisy tylko po to
  • Odpowiedz
@BomBom: przeprosiny przyjętę.
Nie wiem jakim cudem wczoraj znalazłem się na tej liście. Nawet mnie to rozbawiło bo nie jestem ani po stronie rudego ani po stronie fiodorczuka i chyba za krytykowanie fiodorczuka mi sie oberwało. XD
  • Odpowiedz
@xena83: cała moja twórczość to gównowpisy. Często mam w------e na składnie i literówki bo moje wysrywy często są pisane na kolanie. Jedyny mój cel na wykopie to przede wszystkim odczarować te podziały. Walczyć z pasożytami szkolnej ktorzy na kononie robią budując popularnosc przejmujac meneli, dzielac sie na grupki
  • Odpowiedz
@BomBom: dodam jeszcze @alfons-metody rozumiem jest na liscie dla beki. Wiem, ze ma odmienne zdanie w woelu kwestiach ale kurde dawac go na czarną liste? Zazwyczaj posty pisze calkiem do rzeczy z wieloma rzeczami sie z nim zgadzam z wieloma nie.
Tak samo jest z pissowcem czy orzechem
Do tej listy lateksow dołączyłbym jeszcze wyznawców fiodorczuka włącznie z fiodorczukiem na czele. Jego posty nic nie wnoszą poza zbieraniem plusikow
  • Odpowiedz