Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dr_Batman: to nie jest moje pierwsze konto jak juz musisz wiedzieć.

To może napiszesz co miałaś na myśli pisząc o "prywatnych uczelniach medycznych nie spełniających połowy wymagan"?

Taki zarzut można wybronić chyba tylko tym co się dzieje na Ukrainie, ale taki dyplom nadal trzeba nostryfikować. No i rozmowa jest o Polsce.
@Pierorzek Jak nie jesteś Zielonką to nie pisz głupot bo wstyd. W prywatnej uczelni w Rzeszowie nie mają wymaganego zaplecza do ćwiczeń z anatomii i sodówki. Nie mają prosektorium. Nie mają wymaganej ilości sal i personelu. Był kiedyś o tym artykuł że nie przeszli kontroli.
@dr_Batman: czyli są aż dwie. Przy czym progi nadal są takie same i osobiscie nie widzę wiekszej różnicy, a Ty opisałaś to jakby to były szkółki policealne. Prawdziwa doba, co ja mówię , prawdziwa ERA.

Prosektorium nie musi być w samej placówce i chyba bardzo rzadko jest, nie ma żadnego problemu, żeby studenci dojeżdżali. A uchybienia są na każdej uczelni, publiczne nie są od tego wolne.
@dr_Batman: Swego czasu była najmłodszym profesorem na UJ. A żeby było śmieszniej miała wtedy dziecko. Nie pytaj jak ona to robiła. To jedno z takich spotkań co człowiek nie zapomina i uświadamia sobie jaki jest głupi.
@Jariii Może miała doktoraty, profesura wymaga odpowiednie ilości pkt, dwie w wieku 29 są logistycznie niemożliwe. Przewód doktorski mozna otworzyć na studiach, jak szybko zrobisz tak szybko obronisz ale habilitację i profesury wymagają czasu.
@dr_Batman: Poważnie sprawdzaliśmy. Prof. zwyczajną z chemii już miała, bo już wtedy była szefową własnej katedry. Z medycyny nie jestem pewny na 100%, może miała prof. nadzwyczajnego lub nawet sam doktorat. Nie wie jak ona to robiła, pewnie publikowała jeszcze na studiach, zresztą przy mnie się chwaliła, że znowu ją w "Nature" opublikowali, a to było lata temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierorzek Jak nie jesteś Zielonką to nie pisz głupot bo wstyd. W prywatnej uczelni w Rzeszowie nie mają wymaganego zaplecza do ćwiczeń z anatomii i sodówki. Nie mają prosektorium. Nie mają wymaganej ilości sal i personelu. Był kiedyś o tym artykuł że nie przeszli kontroli.

@dr_Batman: Na jakiej prywatnej uczelni w Rzeszowie jest medycyna?