Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dr_Batman: To skąd się wzięła ta wypowiedź?

kierunek lekarski na Uniwersytecie Rzeszowskim będzie finansowany z budżetu, podobnie jak się to dzieje na innych uczelniach. - To jest uczelnia państwowa, więc finansowanie ma zapewnione - zadeklarował Neuman.


https://nowiny24.pl/wiceminister-sa-pieniadze-na-kierunek-lekarski-w-rzeszowie/ar/c3-5783905

Mogę prosić o link do artykułu o tym, że nie przeszli kontroli?
  • Odpowiedz
@AtomHeart W dyskusji z tobą nie stwierdziałam niczego ( ͡° ʖ̯ ͡°) O ile wczoraj może miała bym czas i ochotę grzebać za tym artykułem gdybym została zapytana przez osobę z którą wtedy rozmawiałam, to dzisiaj niespecjalnie.

Teraz Ty stwierdzasz. Zdjęcia budynku nie zaprzeczają ze uczelnia mogła nie przejść kontroli przed oddaniem tego budynku do użytku. Nie dowodzą też czy jest odpowiednie zaplecze do obsługi samych sal prosektoryjnych.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Ja wiem że koleżanka może nie jest specjalistką w geografii ale Radom i Rzeszów pomimo że zaczynają się na taką samą literkę to jednak dwa trochę różne miasta. Powiem nawet więcej - to jest jakieś 200 km różnicy. A zwłoki pomieszczenia i personel w Rzeszowie jak najbardziej są.
  • Odpowiedz
@arcus_aortae Jebnełam się przy nazwie miasta, przyznaje się do winy.

Co nie zmienia faktu że porobiło się tych lekarskich jak grzybków po deszczu, nie mogę się doczekać tego pokolenia studentów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dr_Batman: odpisałaś mi pięć razy i dopiero teraz, kiedy zostałaś przyłapana na rozsiewaniu nieprawdy masz problem z tym, że to nie ze mną zaczęłaś dyskusję?

W dyskusji ze mną stwiedziłaś między innymi, że Uniwersytet Rzeszowski to "chyba" prywatna uczelnia, co świadczy o tym, że niespecjalnie dobrze orientujesz się w tym temacie.

Ja stwierdzam, że prosektorium na tej uczelni jest - po tym jak Ty stwiedziłaś, w rozmowie z kimś innym, że
  • Odpowiedz
@AtomHeart Nie mam w zwyczaju zaklinać rzeczywistości, zwłaszcza w ochronie zdrowia.

@arcus_aortae @AtomHeart Jak rozumiem Zielonka studiuje w Rzeszowie, a Pomarańczka jest z powinowacona?

Nie zrozumcie mnie oboje źle, ja jestem za zwiększeniem ilości kształconych lekarzy. Ale niestety obecny tor zmian powoduje że w każdej pipidówie można otworzyć lekarski co przełoży się na jakość kształcenia. Już na obecnych "starych" uczelniach jest duży problem utrzymaniem kontroli nad jakością. Nie uznaje też jakiejkolwiek wyższości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr_Batman: "Pomarańczka" zna osoby związane z różnymi ośrodkami w Polsce, ale wszystko co pisała to wiedza z pierwszych wyników z googla, nie ze znajomości.

Ja również jestem daleka od optymizmu jeśli chodzi o system kształcenia lekarzy (i innych specjalistów) w Polsce, ale dbam o to, by krytyka była merytoryczna, dlatego reaguję na sytuacje, gdy ktoś pisze bzdury (jak to, że w Rzeszowie nie ma prosektorium), ponieważ to jest potem czytane przez
  • Odpowiedz