Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie, tutaj @GreatMajster
Minął ponad miesiąc od mojego poprzedniego wpisu, więc czas zamieścić kolejny;
Styczeń był dobry, ale wyhamowałem jeśli chodzi o skalę polepszania jakości życia; at least w porównaniu z ostatnim 1,5mies. poprzedniego roku. Szczerze mówiąc to czuję się mentalnie gorzej niż miesiąc temu - głównie dlatego, że od miesiąca siedzę godzinami nad materiałem na studiach i niemal nigdzie nie wychodzę.
A propos seksów to mam ten słynny układ FwB z koleżanką z podstawówki, z którą odświeżyłem kontakt jakiś czas temu(nie, nie jest to kolejna dziewczyna "na liczniku"; wspominałem o niej pod koniec grudnia). I oczywiście seksy bez zabezpieczenia; dziewczyna sama z siebie zdecydowała się lecieć na tabletkach - polecam. Fajne było to, że wiedziałem, że wcześniej dawała już na 1-2 spotkaniu, więc wystarczyło zaprosić do siebie na Netflixa i całość poleciała z górki.
Ehhhhhh... jeszcze te pół roku temu mi porządnie odwalało z powodu bycia kissless virginem; a tak naprawdę ten cały #seks to nic szczególnego. Wiadomo, jest fajny(zwłaszcza oral, który jest dla mnie dużo lepszy od klasycznego), ale... to tyle.
Kiedy sobie pomyślę, że w liceum(nie wspomnę już o gimnazjum z litości dla samego siebie) byłem na samym dnie i uświadomię jak ogromnego progresu dokonałem to humor mi się momentalnie bardzo mocno poprawia. PZDR
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #przemyslenia #gownowpis
Wołam: @spermiagen @fizol-umyslowy27k @TestoDepot @dzbanzyciowy @Ascor_ @mieszkamzmamusia i przede wszystkim: @Xvenowski @DziewczynaChaos @steppenwolf90

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 71
wystarczyło zaprosić do siebie na Netflixa i całość poleciała z górki.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ty już ruchasz więcej niż przeciętny chad

I oczywiście seksy bez zabezpieczenia;

wiedziałem, że wcześniej dawała już na 1-2 spotkaniu


@AnonimoweMirkoWyznania: ale na HIV to Ty badania zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak naprawdę ten cały #seks to nic szczególnego. Wiadomo, jest fajny, ale... to tyle.


@AnonimoweMirkoWyznania: to potrzeba tak jak jedzenie,
@AnonimoweMirkoWyznania Gratulacje ale nie nazywaj się przegrywem i nawet failed normikiem. Jesteś już teraz przynajmniej normikiem(już nie failed). U mnie Prokrastynacja odkłada wychodzenie z przegrywu. Apropo bo tydzień temu Tinder znowu zalozylem. Jak ty ta Julkę z deweloperskiego grzmociles i w ryju się spuszczałes. To ile generalnie par i polubień miałeś i po jakim czasie?. Bo ja mam sprzeczne sygnały odnośnie mojego wyniku ok 110 par po tygodniu i ok. 60 polubień.
OP: @Reflexiej123: Co konkretnie stoi na przeszkodzie, żebyś zaczął ruchać?
@TestoDepot: Nope; inna. Tzn z wyglądu nie jest co prawda 8/10(jak chociażby ta, z którą miałem seksy z tindera, które tu opisywałem - i, które swoją drogą najlepiej wspominam spośród wszystkich pozostałych zbliżeń z różowymi), ale nadrabia to tym, że na wszystko się zgadza w seksach, więc nie narzekam XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
OP: @Ascor_: Prawidłowo! Też swoje pierwsze doświadczenia miłosno-związkowo-seksualne miałem z szarą myszką, z którą byłem w związku przez 3,5mies. Co prawda spieprzyłem relację po 2,5mies. swoim mentalnym upośledzeniem, ale i tak to była jedyna dziewczyna w życiu, do której czułem coś więcej i, na myśl o której się jeszcze wzruszam... Ehhhhhhh wspomnienia
https://www.wykop.pl/wpis/42977351/mmmmmmmmmm-szara-myszka-%CA%96-przegryw-tfwnogf-szaram/
Szkoda tylko, że na roksę szedłeś te kilka miechów temu zamiast zaczekać - zwłaszcza, że skoro jest
@AnonimoweMirkoWyznania @AnonimoweMirkoWyznania Moja morda to 7-8/10 i do tego 185 cm. Tak jest coś ze mną nie tak. Gdyby nie było to nie wiedziałbym co to #przegryw Tak naprawdę to nie dążę do spotkania dla tego się nie spotkałem z żadną. Ogólnie #!$%@? jestem. Bo pomimo piwniczenia mogłem mieć dziewczyny bez żadnych tinderów. Np napalone na mnie w markecie były dwa razy xd i wiele wiele innych sytuacji. Gdybym je wykorzystywał to
@Reflexiej123 Może być też tak że dałeś #!$%@? zdjęcia. Też tak miałem. Na jednym zdjęciu 50 par i 20 lajków w tydzień. A na drugim 110 par i 75 lajkow w tydzień. A jeszcze wcześniej miałem 20 par w tydzień. Także może twoja morda 7/10 na #!$%@? zdjęciu wyszła na 5/10.