Wpis z mikrobloga

Mireczki! Mam taki mały problem. Jutro mam studniówkę i mam problem z butami. Mam aktualnie zwykłe, czarne Derby w rozmiarze 46 (tak naprawdę są 47) przy mojej stopie 48. Odebrałem je dzisiaj od szewca który od wtorku je "rozciągał" jednak dalej troszkę cisną. I teraz zastanawiam się co zrobić. Mam dwie możliwości:
- Zatańczyć w nich Poloneza a później zmienić na zapasowe buty w kolorze granatowym (już trochę schodzone)
- Kupić na szybkości takie oto buty https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/polbuty-lasocki-for-men-mb-steven-02big-brazowy?fbclid=IwAR3FSHZ4cLGk5X5aMENAT2jud6qz4X_Cm70BqqBMMJGD01MtUYV5JZoaF14 i w nich spędzić cały bal.

#modameska

Co zrobić?

  • Zostawić Derby i ewentualnie zmienić na granatowe 30.0% (3)
  • Kupić i założyć mniej formalne - brązowe 70.0% (7)

Oddanych głosów: 10

  • 9
@Sosna00 to te brazowe bardziej pasuja niz czarne nawet. Tylko pasek kolorem pod buty zaloz. Oczywiscie jak Cie stać i Ci zalezy bo jak nie to olej to jak bedziesz wygladal na studniowce i idz w znoszonych. To zwykla impreza o ktorej zapomnisz jeszcze przed matura.
@Sosna00: Te buty co podlinkowałeś, to nie są eleganckie buty do garnituru: to niebieskie wykończenie wokół pięty, obszycie wokół podeszwy i gumowa podeszwa jak z jakichś traperów. Poza tym raczej zbyt jasny odcień, żeby pasowały do granatowego gajerka.
@Derrin: Wiem, wiem. Ale niestety były to jedyne buty w moim rozmiarze jakie na szybkości znalazłem. Zastanowię się jeszcze na spokojnie jutro i zobaczymy co z tego będzie