Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od pięciu lat jestem w gejowskim związku i mogę to przyznać szczerze, homo > hetero. Kwestie związkowe to niebo a ziemia. Nie mieszkamy razem, on ma swoje mieszkanie już spłacone, a ja za rok spłacę swój kredyt, spotykamy się praktycznie codziennie, ale nie ma problemu z żadnej ze stron, jeżeli któryś z nas potrzebuje tydzień przerwy - to było niemożliwe będąc w związku z kobietą. Nikt z nas nie próbuje wywoływać zazdrości, co robiły moje byłe. Kwestie finansowe to niebo a ziemia, mając dziewczynę przy zarobkach ponad średnią krajową nie byłem w stanie nic odłożyć, a od 5 lat praktycznie płacę co miesiąc dwie raty za mieszkanie. Mężczyźni są o wiele ciekawsi, z dziewczynami wszystkie spotkania były na siłę, właściwe to jedynym pociągiem do nim były namiętność i seks, z chłopakiem spotykam się jak z każdym innym kolegą, ale oprócz tego łączy nas uczucie, ufamy sobie, możemy się sobie wygadać, przytulić do siebie i zaspokoić swój popęd seksualny. Mając dziewczynę miałem miłość i często czułem zazdrość, a mając chłopaka mam miłość i prawdziwego przyjaciela.

PS. Chłopaki, więcej tolerancji, kobiety nie są stygmatyzowane, więc często wybierają lesbijskie związki, my mężczyźni nie mamy niestety tego komfortu i nawet jeżeli kręcą nas mężczyźni, nie wchodzimy w związki pomiędzy sobą, a jak już wchodzimy to się ukrywamy, żeby nie wystawiać się na szyderę i przemoc. Stygmatyzacja gejów to większe uzależnienie mężczyzn od kobiet. Każdy szanujący się heteroseksualny mężczyzna powinien szanować gejów, bo zmniejszają oni konkurencję na rynku matrymonialnym.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 43
@scotieb: _Geje popierają lewicę, lewica popiera "wyzwolenie" kobiet czytaj propaguje ku*****ie się na lewo i prawo mówiąc że to nic złego. Dlatego nie popieram gejów _

#urojeniaprawakoidalne

Lewica, centrolewica i centryści proponują po prostu podobne standardy w ocenie seksualnych doświadczeń kobiet i mężczyzn. Konserwy powtarzają natomiast głupie analogie o kluczach i zamkach oraz powołują się na męską chęć zapładniania jak największej ilości kobiet (co miało sens może w prehistorii).

Incele popierają
@falden Podobne standardy XD-dlatego sprowadzacie do Francji i Niemiec samych młodych byczków imigrantów a w książkach jedyna para mieszana to biała kobieta "czarny" mężczyzna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mówiąc o tym że "Biała kobieta jest dla czarnego i białego a czarna tylko dla czarnego"