Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od pięciu lat jestem w gejowskim związku i mogę to przyznać szczerze, homo > hetero. Kwestie związkowe to niebo a ziemia. Nie mieszkamy razem, on ma swoje mieszkanie już spłacone, a ja za rok spłacę swój kredyt, spotykamy się praktycznie codziennie, ale nie ma problemu z żadnej ze stron, jeżeli któryś z nas potrzebuje tydzień przerwy - to było niemożliwe będąc w związku z kobietą. Nikt z nas nie próbuje wywoływać zazdrości, co robiły moje byłe. Kwestie finansowe to niebo a ziemia, mając dziewczynę przy zarobkach ponad średnią krajową nie byłem w stanie nic odłożyć, a od 5 lat praktycznie płacę co miesiąc dwie raty za mieszkanie. Mężczyźni są o wiele ciekawsi, z dziewczynami wszystkie spotkania były na siłę, właściwe to jedynym pociągiem do nim były namiętność i s--s, z chłopakiem spotykam się jak z każdym innym kolegą, ale oprócz tego łączy nas uczucie, ufamy sobie, możemy się sobie wygadać, przytulić do siebie i zaspokoić swój popęd seksualny. Mając dziewczynę miałem miłość i często czułem zazdrość, a mając chłopaka mam miłość i prawdziwego przyjaciela.

PS. Chłopaki, więcej tolerancji, kobiety nie są stygmatyzowane, więc często wybierają lesbijskie związki, my mężczyźni nie mamy niestety tego komfortu i nawet jeżeli kręcą nas mężczyźni, nie wchodzimy w związki pomiędzy sobą, a jak już wchodzimy to się ukrywamy, żeby nie wystawiać się na szyderę i p-----c. Stygmatyzacja gejów to większe uzależnienie mężczyzn od kobiet. Każdy szanujący się heteroseksualny mężczyzna powinien szanować gejów, bo zmniejszają oni konkurencję na rynku matrymonialnym.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Harmonia: A, czyli po prostu spędzasz pół życia na stronce dla przegrywów, na dodatek lurkując tagi z homoseksualizmem, którym tak strasznie się brzydzisz i pisząc tam jakieś kocopoły XD
Nie brałem pod uwagę faktu, że twoje życie jest tak nudne, że po prostu piszesz wszędzie gdzie tylko możesz. Spoko, teraz już rozumiem.

Jestem tu z 10 razy dłuzej, a mam wciąż 2 razy mniej akcji. XD
  • Odpowiedz
KiedysMialemTutajKonto: @Niezgodny: tecza w awatarze = ujemne IQ jak u każdego lewaczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro @Harmonia: nie ma prawa mówić komu co ma robic to ty analogicznie nie masz prawa mówić mu co on może mówić, jeszcze te wrzuty o waleniu konia i byciu przegrywem. Ahhh ta cudowana lewacka tolerancja i poszanowanie, oczywiście o ile szanujesz tęczusi bo inaczej giń i
  • Odpowiedz
@scotieb: Problem imigrantów jest bardziej złożony. Ja osobiście większości bym nie wpuszczał, ale jeżeli czujesz się zagrożony na rynku matrymonialnym przez jakiś ciapatych z marginesu społecznego (i to w dodatku mieszkających poza Polską) to naprawdę musi być z tobą źle. xD

Ten argument o parach białych z czarnymi był już tyle razy tutaj obalany, że naprawdę nie wiem czemu ciągle go powtarzacie. Wielokrotnie wrzucaliśmy tutaj przykłady par biały facet-czarna baba
  • Odpowiedz
Ja za taką sciere po mokebe to ja dziękuję i mogę mieć swoje poglądy na kwestie życia seksualnego-ty jako lewak, popierasz wolność poglądów ta?


@scotieb: tak jest. W zakresie twojej wolności mieści się wyglaszanie zwyrodniałych twierdzeń, które wygłaszasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KiedysMialemTutajKonto:

jeżeli czujesz się zagrożony na rynku matrymonialnym przez jakiś ciapatych z marginesu społecznego (i to w dodatku mieszkających poza Polską) to naprawdę musi być z tobą źle. xD


Argment godny lewaka. Ciekawe czy tak samo śpiewałbyś gdyby zarząd postanowił sprowadzać masowo imigrantów do twojej firmy, a ta stwierdziłaby ze po co ty im jesteś potrzebny skoro za 1/4 twojej pensji mają kogoś kto pracuje niewiele gorzej od ciebie ( ) Wtedy stanałbyś przed lustrem i powiedział, że jesteś c-----y bo byle m----n jest w stanie cię zastąpić czy jednak walczyłbys z imigrantami stosując na przykład szejming wobec pracodawców jądących na eksploatacji imigrantów? Idąc dalej nawet jeśli istnieje pewna grupa rodaków, która dla kobiet jest mniej atrakcyjna niz imigranci to dalej nie usprawiedliwia sensu sprowadzania imigrantów i działania na niekorzyśc własnych obywateli. Co zyskujemy dzięki bandzie ciapaków, która wyłącznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: jajebe wykopki, które paranoicznie boją się czarnoskórych, czy innych beżowych. W sensie, żeby na świecie zminimalizować rasizm to serio potrzebny jest najazd kosmitów, którzy będą chcieli nas zaorać. Wtedy będzie inny wspólny wróg i będą inne kategorie MY vs ONI.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jak ty możesz oceniac jak jest w hetero związkach JAK CI SIĘ KOBIETY NIE PODOBAŁY. W sensie nie kochałes ich i nie mogłeś mieć szczęśliwego do końca związku, bo podobają ci się faceci.

No to jak możesz powiedzieć, że kobiety robią jakies problemy, jak mogłeś je wynajdywać albo sam tworzyć bo nie chciałeś w głębi duszy być z kobietą xD
  • Odpowiedz