Wpis z mikrobloga

Wracasz po pracy, która jest wszak obowiązkowa jak inaczej spłacisz kredyt za swoje 60m2 w nowym budownictwie na 30lat? To takie cliche to co napisałem, ale taka jest szara rzeczywistość w naszym kraju. Wchodzisz do mieszkania, przebierasz się w domowe ciuchy, jakaś kanapeczka i co by tutaj zrobić? Drzemka? Przydałaby się, ostatnio kiepsko sypiasz odkąd airbnb z przerzutami wyrosło za ścianą niczym grzyb po zalaniu mieszkania. Może jakiś meczyk leci w TV? Cokolwiek wybierzesz, odpoczniesz jedynie wychodząc z domu i jadąc na spacer w las. Bo pod tobą w lokalu obecnie zamieszkuje rodzina z dwójką dzieci, dzieci szaleją bo pierwszy raz przyjechały do warszawy i muszą się wykrzyczeć. Nie zaznasz minuty spokoju, a wrzaski, tupot (jak w ogóle słyszysz tupot mieszkania pod tobą?), są niczym niepohamowane. Dlaczego? Bo te dzieci normalnie by teraz odrabiały lekcje, albo grały w fortnite w słuchawkach i nie darły ryja na ojca czy matkę bo Ci chcieliby świętego spokoju GDYBY byli u siebie w domu, ale są na wyjeździe, tutaj drzemy ryja, walimy meblami, trzaskamy drzwiami i zostawiamy tego rozwalonego kebaba na klatce bo co nas to obchodzi? W niedzielę o 12 wyjeżdżamy.

Tak się żyje obok wynajmu krótkoterminowego, a cały wpis jest wzorowany na tym co właśnie przeżywam. Nie jest to nowe budownictwo, nie jest to nawet 60m2, ale sąsiedztwo i turyści nie są zmyśleni.

A co do nowego budownictwa. Ostatnio czytałem wątek o chęci przeznaczenia mieszkania 38m2 na krótkoterminowy. Właściciel zastanawiał się czy może podzielić je na 3 małe pokoje. Lokalizacja? Wola. Czy to jest turystyczny raj w warszawie? Nie. Czy może tam dopaść Cię impreza z airbnb? TAK.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wyjeździe, tutaj drzemy ryja, walimy meblami, trzaskamy drzwiami i zostawiamy tego rozwalonego kebaba na klatce bo co nas to obchodzi? W niedzielę o 12 wyjeżdżamy.


@Jasak: Aż tak słychać sąsiadów z airbnb? Myślalem ze bloki są lepiej wyciszone, ale poki co nigdy nie mieszkałem
  • Odpowiedz