Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: tak, iksde, daj jeszcze ze 3x"D" bedziesz smieszniejszy xD

Obie ksiazki to w wiekszosci fikcja, a wplyw na ludzi to nie wiem czy akurat jest sie czym chwalic, grube miliony istnien przez ta ksiazke stracily zycie, grube miliony mordowaly z Bogiem na ustach, w przeciwienstwie do wieśka, ktory nikomu nic nie zawinil :)

PS. Na przestrzeni ilu tysiecy lat biblia ma wplyw na czlowieka? xD I jak to sie
  • Odpowiedz
@Dante27: ale jakie ma znaczenie czy fikcja czy nje?
Wazne jwst wolyw na powstawanie kultur, religii, spoleczenstwa i ich zachowan majacy miejsce na orzestrzeni tysiecy lat. Ten wplyw majacy dalekosiezne skutki, zarowno w zachowaniach, normach i mysleniu jednostki jak i spoleczenstwa i wreszcie na imionach.

I porownujesz to do ksiazki Wiedzmin, pytajac sie "co za roznica hehe"

I nie wiem czy Ty to piszesz dla beki czy serio jestes tak
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: jakbys przeczytal ze zrozumieniem to co napisalem i pomyslal troche, nie zadawalbys tych glupich pytan.

Wywnioskowalem z tonu wypowiedzi i jej zawartosci, a raczej braku jakichkolwiek sensownych argumentow w niej zawartych oprocz frazesow pokroju "biblia to biblia wiec to co innego", tak wiem, mistyczna sztuka nie do opanowania dla wiekszosci wykopkow ktorzy jedno pisza a drugie niby mysla, wiec napewno nie mozna ich przejrzec, ani czegos zalozyc z wysokim prawdopodobienstwem bo sa super zakamuflowani w swoich pogladach xD

I gdzie ja neguje ze Biblia wyrzadzila
  • Odpowiedz
@Dante27:
Na moje argumenty jedyne co podales to ti ze jestem "itumaniony religia" a Biblia wyrzadzila wiele zlego xD

To byly Twoja zupelnie powazne argumenty majace podwazyc wplyw Biblii przez tysuace lat na miliony ludzi wielu kultur xD
Ty nie umiesz uzywac mkzgu czy o co chodzi? Jak w ogoke mozna te dwie rzrczy polaczyc?
Podpowiem Ci, ale to juz bedzie na poziomie przedszkolaka, niestety musze tak nisko sie schykqc zebys zrozumiwl: Islam tez mial ogromny wolyw na spoleczendtwa i ludnosci... I zarazem wyrzadzil wiele zla! Tadam! Pssst, Te rzeczy sie
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: aha dalsze #!$%@?, zero odpowiedzi na pytania, w sumie nie spodziewalem sie niczego innego, szczegolnie patrzac na stylistyke i ortografie xD

Kolejne tezy z dupy jakobym podwazal wplyw biblii na ludzkosc (gdzie napisalem tylko ze wyrzadzila wiele zlego, reszte dopowiedziales sobie sam i klecisz 5 wysryw na ten temat, nawet sie nie orientujac ze sam siebie pograzasz), no miala wplyw i co, dasz tego linka do listy tych prawilnych
  • Odpowiedz
@Dante27: ale jakie odpowiedzi na pytania?
Przeciez to ja Ci zadalem pytanie i Ty nie umiales na nie odpowiedziec, tylko rzucales wyziwskami i belkotales cos o zlej Biblii.

Dalem Ci ostatnja szanse oszolomie na to zebys odpowiedzial, a Ty poraz kolejny sie zblazniles. Oficjalnie uznaje Cie za trolla, ale zachecam do dalszej dzialalnoaci, bo jestes trolem z gatunku zabawnych :)

Glupiutki, bez wiedzy o swiecie, ale zabawny. Keep goin' :)
  • Odpowiedz
@Dante27: nie zesraj się, imię ma wpływ na postrzeganie człowieka czy tego chcesz czy nie, użyj wyszukiwarki i sam sprawdź, były prowadzone odpowiednie badania. Żadne zaklęcia tego nie zmienią. Codziennie jesteś oceniany przez innych, tylko zwykłe nie mówią ci tego w twarz. I tak, jednym z elementów, które są oceniane obok wyglądu czy pochodzenia jest imię, tylko zwykle nie ma z nim problemu dzięki normalnym rodzicom, którzy nie dają dzieciom
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: przeloguj sie na drugie konto i poliz sobie sam jajka jak to juz uczyniles, bedziesz bardziej "wiarygodny", nawet plusiki sam sobie rozdales xD

Dasz tego linka, czy pozostaly jedynie wysrywy ad personam? XD
  • Odpowiedz
@Dante27: Zdajesz sobie sprawę z istnienia autokorekty i klawiatury dotykowej na telefonie w 2020 roku i tego, że nie zawsze jest ona idealna, zwłaszcza przy mazaniu palcem po ekranie, czy przekracza to twoje zdolności intelektualne? xD
  • Odpowiedz