Wpis z mikrobloga

To nie te czasy by wysmiewac za niespotykane imie. Nawet dzieci w przedszkolach wiedza ze na imie nie mialo sie wplywu i nie wysmiewaja. Wszyscy piszacy o skazywaniu na cierpienie czy posmiewisko nie byli chyba poza piwnica i nie wiedza ze czasy sie zmienily i dzieci maja gdzies jak ktos sie nazywa. A jak ktos pisze ze nikt nie bedzie traktowac kogos powaznie w pracy przez imie to juz wogole :D
  • Odpowiedz
Dlaczego uwazasz ze te sa normalne? Z jakiego powodu sa "lepsze" od Geralta? Bo bardziej upowszechnione?

A co powiesz o takim Baltazarze albo Melchioru, to tez postacie z ksiazki :)


@Dante27: Jesteś jednym z tych którym wszystko co"normalne" przeszkadza i szybciutko szukasz argumentu dlaczego by nie? Boję się co będzie jak dowiesz się że konie i byki stymuluje się ręcznie, i się bedzięsz zastanawiać jak to ulepszyć. Bo byk chce, nikomu
  • Odpowiedz
@SonGocha99: ale co uwazasz za "normalne"? #!$%@? sie komus w zycie bo ty wiesz lepiej, albo tak ci sie zdaje?
Moze jeszcze zaproponuj panstwowa gospodarke w robieniu dzieci, komisja zlozona z tobie podobnych bedzie parowac ludzi i nakazywac robienie im okreslonej liczby dzieci, przeciez panstwo wie lepiej czego ci trzeba.
Mentalnosc komunistyczna i zamordystyczna widze ciagle zywa w narodzie.

Poza tym, polskie prawo jadno okresla jakie imiona moga byc nadane, a
  • Odpowiedz
@Antorus: Kupowałem mieszkanie od prokuratora o imieniu Geralt 40 pare lat na karku, mam ziomka co ma na imię Cyryl to tez normalne imię, ale mam koleżankę której brat ma na imię Andrzej, teść jej nazywa się Andrzej wiec i swojego syna nazwała Andrzej.
Wniosek pozostawiam wam, czy lepiej nazywać się Cyryl, Geralt czy Andrzej albo Janusz których są setki.
  • Odpowiedz