Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że Polska a dokładnie polskie władze to statyści. Zawsze czekamy na innych, w żadnej dziedzinie nie wykazujemy inicjatywy. Jak jest na świcie coś sprawdzonego to my wtedy łapiemy się na ochłapy. W przypadku wirusa jest tak samo, inne kraje zawieszają loty i dokładnie sprawdzają podróżnych a unas kraj z dykty. Zobaczycie ze jak USA zawieszą loty to wtedy i my to zrobimy. Zawsze musimy czekać na reakcje innych
#swiat #wuhan #wirus #chiny #epidemia #2019ncov #smog #powietrze #zdrowie #koronawirus #polska
  • 28
  • Odpowiedz
@washingtonplx: Do tej pory do Polski nie trafił żaden zarażony więc decyzja o nie przerywaniu lotów była jak najbardziej trafna. Nasze państwo postępuje zgodnie z zaleceniami światowych organizacji. Przecież u nas nie ma ani jednego zarażonego na tą chwilę, a wy co chwilę #!$%@? że nasi nic nie robią, a co mają robić stanąć na rękach #!$%@??
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: a skąd ty wiesz jaki robią wywiad? może mają jakieś testy i sprawdzają, ostatnio była chora chinka w samolocie i stwierdzili że to nie koronawirus. To co mają ją zamknąć w izolatce nawet jak badania pokazały że nie jest chora?
  • Odpowiedz
@washingtonplx: Do tej pory do Polski nie trafił żaden zarażony więc decyzja o nie przerywaniu lotów była jak najbardziej trafna. Nasze państwo postępuje zgodnie z zaleceniami światowych organizacji. Przecież u nas nie ma ani jednego zarażonego na tą chwilę, a wy co chwilę #!$%@? że nasi nic nie robią, a co mają robić stanąć na rękach #!$%@??


Nie ma żadnego potwierdzonego przypadku, no ale ciężko potwierdzić badając termometrem.
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: od razu mówię że moje pojęcie na temat wirusów jest zerowe (tak jak twoje z resztą), ale w porównaniu do ciebie poświęciłem 1 minutę i 54 sekundy żeby się doedukować w tym zakresie. [Link](https://www.doz.pl/apteka/p128100-CRP-Screen_szybki_test_do_wykrywania_poziomu_bialka_C-reaktywnego_1_szt.)
tu masz link do testu na zakażenie bakteryjne lub wirusowe jeżeli użyli tego testu i wyszło im zakażenie bakteryjne to mogli z bardzo dużym prawdopodobieństwem odrzucić koronowirusa dodatkowo jeżeli im wyszło wirusowe to mogli
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: może do ciebie to nie dociera, ale nasi naukowcy czy ludzie pracujący w szpitalach zakaźnych nie są w niczym gorsi od ludzi z innych krajów europejskich. Kończę tą dyskusję, bo mój żenadometr zaraz wystrzeli czytając takie androny i brednie. (°°
  • Odpowiedz
@Positano1: to dlaczego ludzie byli odsyłani że szpitali zakaźnych skoro nasze służby są tak profesjonalne? Dlaczego GIS nie bierze pod uwagę okresu inkubacji wirusa? Człowieku to są fakty, to tak jakbym bronił że gówno nie śmierdzi
  • Odpowiedz